semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Bilgisayarım Sd Kartımı Okumuyor

Merhaba arkadaslar benım canon ixus850 ile kullandıgım 4 gb lık bı sd kartım var. Kart foto. makınemde sorun olmadan calısıyor. Ancak laptopa taktıgım da card reader okuyamıyor. Ben bu sorun cıkmadan once kartın ıcıne yedekleme amclı olarak baska bı klasor olusturarak 2 gb ın uzerınde resım atmıstım. Su anda da eger foto. makinemi laptopa baglarsam sadece sonradan cektıklerımı gorebılıyorum. Acaba yapabılecegım bısey var mı yardımcı olursanız sevınırım. Ben karta fazla dosya yukledıgımden olabılecegını dusundum. Sızın fıkrınız nedır.

Tarih: 22 Eylül 2007, 20:45 - İp: 85.***.**9.156
semkay
semkay (üye)
İzmir / Amatör

Cok saol arkadasım. Yardımların için tesekkür ederim.

Tarih: 27 Eylül 2007, 16:22 - İp: 81.***.**8.125
oerkara
oerkara (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

bilgisayarınızın yazılımı 4gb yi desteklemediğini sanıyorum.windows unuzu güncelleyin yine görmezsekart markanız neyse firmasından driverini bulup yükleyin.kolay gele

Tarih: 11 Ekim 2007, 04:28 - İp: 85.***.**9.149
cbasaran
cbasaran (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba Arkadaşım. Ben bu sorunu çözmek için baya bir uğraştım. sonunda çözdüm. Çözüm kard reader için güncel yazılımı bilgisayara indirip kurmak oldu. Şimdi 4 GB Kingston SDHC kartımı şıkır şıkır okuyorum. Driver ı bilgisayarının sitesinden veya kard reader üreticisinin sitesinden indirebilirsin. Saygılar.

Tarih: 18 Nisan 2008, 21:19 - İp: 88.***.**0.171