ahmet79
ahmet79 (üye)
Antalya / Amatör

Battery Grip

Arkadaslar gecen gun canon 20 d ye ait olan batterry gribim bozulmustu ve burdada yeni konu acmistim ildiginiz uzere.

Yeni gelismelerle beraber yeni sorularda dogdu aklimda dogal olarak,burdaki canon yetkili bayisine goturdum battery gribi makineden cikardi sonra battery gribin icini acti ve plastik cevirme kadraninin( battery gribin disinda olan yarisi onde yarisi arkada duran ve battery gribi sikmaya ve gevsetmeye yarayan siyah cevirme kadranini)nin disleri bitmis ve diger 2 disliyi ceviremiyor ceviremeyince battery grip takilmiyor bosa donuyor sikma kadrani.

Ankaradan burkay beyin sayesinde ile ali beyin adresini buldum ve aradim kendisini getir bakalim dedi ama o sadece disli isini yaparim diyor,ama o plastik cevirme kadraninda artik dis kalmamis kanaatimca o parcanin degismesi gerek ve ali beyde yok sanirim.Ne yapmam lazim bu durumda sizce istanbulu arasammi canon servisini,onlarda varmidir bu parca....

Cok uzun anlatip konuyu dagittiysam kusura bakmayin,cevaplariniz icin simdiden tesekkurler........

Tarih: 11 Ocak 2009, 21:21 - İp: 78.***.**9.44