gizem84
gizem84 (üye)
Muğla / Haber Fotoğrafçısı

Antalya' Dan Makina Alacağım

Antalya' dan fotoraf makinesi alacağim, tavsiye edeceğiniz ucuz bir yer varmı?

Tarih: 26 Eylül 2007, 17:23 - İp: 78.***.**9.221
ufukakyildirim
ufukakyildirim (üye)
Antalya / Meraklı

hala almadıysanız size bir satıcı tavsiye ederim eğer istersen seni görüştürürüm aynı yerden 2 ay önce d40x aldım hala görüşüyorum çok uygun fiyatlarla antalyada uygun yer yok ben gezmedik yer bırkmadım
teknosa laura kipa migros gibi alış veriş merkezlerinin içindeki elşktrnk bölümlerini tümüne baktım
yok yok yok varda uygun fiyat yok

Tarih: 21 Ekim 2007, 11:30 - İp: 88.***.**8.57
warp83
warp83 (üye)
İstanbul / Meraklı

Teknosa dan bende tavsiye etmem. Satış yaparken gösterdikleri ilgi ve alakayı satış sonrası hiç göstermiyorlar maalesef. Cihazı satana kadar yani. Ha tabiki de bütün şubeleri aynıdır demiyom ama bir Allahın kuluda hiç olumlu yorum yapmamış internette çok araştırdım.
Aslında İstanbuldan alma durumunuz olsaydı çok daha güzel olurdu. Yani değşişk fiyat ve model seçenekleri çok geniş burada ama herhalde böyle imkanınız yok.
Şunuda söyleyeyim internetten alışverişi hiç tavsiye etmem aklınızdan geçiyorsa. Sürprizlerle karşılaşma olasılığınız çok yüksektir. Eğer ki İstanbul olayı olursa yardımcı olurum bilginiz olsun.

Tarih: 21 Ekim 2007, 16:37 - İp: 88.***.**6.76
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

gizem canon al. tezlerinde bile fotolar konuşur.çok canlı.yeni versiyonları almasan da olur. hepsi de güzel.

Tarih: 21 Ekim 2007, 18:41 - İp: 88.***.**3.154