zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

350d Kullanma Klavuzu...

Arkadaşlar 350D Kullanma Klavuzuna ihtiyacım var. Bana Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Eğer bir kopya alırsam ihtiyacı olan diğer Arkadaşlara da ben gönderebilirm...

Tarih: 28 Şubat 2006, 14:28 - İp: yok
Emre.
Emre. (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Merhaba,
dadanagast sence canon'un ana sitesine bir mail atmak sonuc olmaz mi ?

Tarih: 22 Haziran 2006, 20:33 - İp: 87.***.**2.95
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

yani canon ingiltere'ye mi demek istiyorsun emre?
bilemiyorum dogrusu..
kitapcigi bedavaya vermemeleri normal.. ama neden iste pdf halinde ellerinde yok? pdf olarak sunulmasini isteyebiliriz canon'dan.. ama nasil sesimizi duyuracagiz?

Tarih: 23 Haziran 2006, 04:04 - İp: 62.***.**2.10
Emre.
Emre. (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Merhaba Ilker,
Ingiltere degilde ana merkez japonya sanirim.
Ornegin sikayetci olanlarin makinelerinin seri numaralari ile birlikte veya isimleriyle birlikte toplu bir sikayet maili olabilir bence. Bu sorunu yasayan bir iki kisi degil o yuzden dikkate alacaklardir. [>:D

Tarih: 24 Haziran 2006, 15:57 - İp: 87.***.**9.16
dagulapeyi
dagulapeyi (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

slm arkadaslar
Bende 350d kullanma klavuzu aradım bır sure bulamayıncada aldım bir tane ama almıs oldugum klavuz fotokobiydi ve cok kotu çekilmişti bazı bölümler hiç okunmuyor.Bu yüzden iade ettim klavuzu.ama jpeg halinde okunabılen bazı kısımlar elımde mevcut isteyenler bana [email protected] dan ulasabılırler sayfa sayfa resimler oldugu için biraz mail trafiği olacak ama elimdeki bu maalesef

Tarih: 5 Temmuz 2006, 10:59 - İp: 193.***.**8.2
corwin
corwin (üye)
İstanbul / Amatör

bende çok aradım ama bulamadım. kullanma klavuzu olsa çok iyi olacaktı ama makinaya baya para verdikten sonra içimden ona da para vermek gelmiyor doğrusu. fotoğrafçılarla bağlantısı olan bi arkadaşa minnettar kalacağız sanırım.[>:D

Tarih: 22 Aralık 2006, 09:13 - İp: 85.***.**2.81
e0s
e0s (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Türkçeleştirme işlemini Erkayalar fotograçılık üstlendiği için telif hakları Erkayalar fotografçılığa aittir.

Türkiyeden Erkayalar garantisi altında aldığınız tüm ürünlerde Türkçe kullanım klavuzu ücretsiz olarak kutu içeriğinde bulunmaktadır.

Erkayaların klavuz satarak para kazanmak gibi bir derdi yoktur,taktir edersinizki o klavuzun bir maliyeti var ve bunu taleb etmesi normaldir.

Ayrıca eserburak scan edip siteye koymak, burada onu paylaşmak yasal değildir.Kopyalama ve çoğaltma hakkı Erkayalar fotografçılığa ait şeklinde Klavuzun üstünde dahi yazmaktadır.

Tarih: 22 Aralık 2006, 15:29 - İp: 85.***.**3.100
meerem
meerem (üye)
Ankara / Amatör

nokta.
pdf formatının o kadar maliyeti var.. kolaymı? kaldırabilirmi erkayalar bunu?

Tarih: 31 Aralık 2006, 17:06 - İp: 195.***.**1.2
o bensem
o bensem (üye)
İzmir / Meraklı

kullanım kılavuzu olsa benim için de çok iyi olacak ama...sitesin de bile türkçeye yer yok ona sinir oldum ...umarım birileri bulup bizle paylaşabilir.büyük sevap olur valla

Tarih: 3 Ocak 2007, 18:37 - İp: 81.***.**8.240
cybersahin
cybersahin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Bu benim ilk mesajim...

ilk fotograf makinam HP35 ikincisi Hp m407 idi..Fotografciliga cok merakli oldugum icin Canon EOS 350D aldim...

AMATÖR üm...

ve 350D Türkce kitapciga ihtiyacim var, ben Viyana da yasiyorum..burada erkaylari nerden bulayim

Arkadaslar elinizde varsa Lütfen banada yardimci olun...

Hepinizi saygiyla selamliyorum...!

Tarih: 15 Mart 2007, 01:04 - İp: 80.***.**1.112
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hala bulanmadımı pdf kullanma kılavuzu arkadaşlar bende rica etsem..

Tarih: 15 Mart 2007, 09:49 - İp: 88.***.**9.23