kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Slm Ankara Lılar Nerede

arkadaş lar koskoca sitede ankara lı ve ya ankarada yaşayan fotoğraf çı yokmu hadi gelin

Tarih: 3 Temmuz 2006, 14:01 - İp: 81.***.**9.252
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

ahaaada bende ankaradanım.
gerci toplantılar vardı ama birtürlü katılamadım....haftasonu çalışmayacagım bir işmi arasam ne,gerci bizim sektörde haftasonu olmazsa olmaz....bu arada bende armada dayım.
[email protected]

Tarih: 29 Eylül 2006, 11:37 - İp: 85.***.**9.24
ceberhan06
ceberhan06 (üye)
Ankara / Amatör

Bu kadar çok Ankara'lı fotoğraf severi görmek çok güzel.Umarım çok daha büyürüz.

Tarih: 13 Ekim 2006, 00:26 - İp: 88.***.**9.109
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Ramazandan sonra toplanalım beyler.

Tarih: 13 Ekim 2006, 00:35 - İp: 85.***.**4.154
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

yaww bende toplanmak istiom ammaa velakin ben haftasonu çalışıom
pek bi dertlenimom siz öle gidince beypazarına kaleye hurdacılar sitesine filan
zaten aglayasım var öhöhöhhhööhh

Tarih: 13 Ekim 2006, 13:28 - İp: 85.***.**9.24
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

bu seferki toplantıya valla gelecem bende
bölge müdürüme dicem ben arkidişlerle buluşceem izin ver bana noluurr lütttfeen plsssssss
bak izin vermezsen pazar günü magazayı bırakır kaçaım haa derim

oda muhtemelen bana
iş varmı iş haftasonu çalışmayacagımız keyfimize ve fotomuza bakabilcegimiz

Tarih: 13 Ekim 2006, 13:33 - İp: 85.***.**9.24
okan79
okan79 (üye)
Ankara / Amatör

tatarbey haklı ramazandan sonra mutlaka toplanalım avuçlarım kaşınıyor

Arkadaşlar sizede bir haberim var

Çalıştığım şirketin Ankara FSK (Fotoğraf Sanatı Kurumu) da fotoğraf sergisi açıldı bana ayit 4 adet fotoğraf var tüm arkadaşlarımı beklerim.Saygılar

Tarih: 13 Ekim 2006, 20:56 - İp: 85.***.**4.108
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

yolum düşerse kesinlikle gözler arayacak okan fotograflarını altında ismin yazıyordur herhalde.

ankaralılar girdiginde siteye bu forumada bakarlarsa aslında güzel olur burası sürekli canlı kalır.hani ankara dayanışması adına

Tarih: 13 Ekim 2006, 21:53 - İp: 85.***.**9.24
carpe diem
carpe diem (üye)
Ankara / Amatör

beni de ekleyin listeye.Gerçi bu aralar ıspartadayım ama olsun.Ankaralı arkadaşlara can-ı gönülden slm olsun..

Tarih: 14 Ekim 2006, 00:50 - İp: 81.***.**4.199
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

burdayiz millet

Tarih: 16 Ekim 2006, 12:31 - İp: 81.***.**7.8
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

rokomet buradaydı....

tamam da..
gördüğüm birşey var.. aramızda çeşitli farlılıklar var..
meslek farkı, iş saatleri ve günleri farkı, mecburiyetler farkı, müsayit zaman farkı, techizat farkı (bende halen dijital yok filmli makina kullanıyorum mesela)
Bu gibi farklar yüzünden çok istesekte bir araya gelip grupçak foto çekimine gitmek güç.. tabi birde "ilgi farkı" var..
Ankarada belli başlı foto-hazineleri var.. Kale-çıkrıkçılar-anıtkabir-beypazarı-hurdacılar (bunu düşünmemiştim bu topikte öğrendim)..
Bence bu topikte yazılarımızla bir araya gelmenin avantajını kullanarak, bu topiği hareketli tutalım.. nasıl mı?
Bu gibi gizlide-saklıda kalmış foto-mekan ları duyuralım.. Gerçi kış soğuk yüzünü göstermeye başladı açık hava zor ama olsun..
Hatta düşündüğümüz yada duyduğumuz foto-mekan lara gidemesek bile buradan duyuralım. belki aramızdan müsayit olan çıkar ve nasıl bir yer ve foto açısından değerlendirmesini yapar bizde ağzımızın suları aka aka bakarız..

Tarih: 16 Ekim 2006, 17:42 - İp: 81.***.**7.45