fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotoclub - İzmir Toplantıları

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Kasım 2009, 22:25 - İp: 188.***.**3.131
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Bir kaç kelime karalamıştım. Ancak çocukların okulundan meşhur "domuz gribi" ile ilgili yazı istendi. Onun için gidip-dönmüşken, sevgili fotosafaripro yazmayı düşündüğüm kelimelerime tercüman olduğunu gördüm.

Akşamki toplantıda görüşmek üzere.

Tarih: 18 Kasım 2009, 14:16 - İp: 88.***.**5.139
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

toplantıyı fotograflamak adına ben makine aldım bugün yanıma..
umarım 19 a yetişmeye çalışırım.
biraz erken bir saat bizim için ama yetişmeye çalışacağım..

Tarih: 18 Kasım 2009, 15:33 - İp: 85.***.**9.67
ibrahimerol
ibrahimerol (üye)
İzmir / Amatör

Herkese merhabalar. Çok gelmek istediğim buluşmalara kursumla çakıştığı için yine gelemiyorum. Ama haftaya kurs yok, umarım toplantı olur
Görüşmek üzere

Tarih: 18 Kasım 2009, 22:37 - İp: 94.***.**8.8
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Toplantı gerçekten çok keyifli ve akıcıydı.. İyi bir topluluk olacağımızdan hiç şüphem yok.. Herkesin heyecanı, isteği ve arzusundan doğan çok güzel bir enerji vardı toplantıda.. Yer yer güldük, şakalaştık hoşça vakit geçirdik..

@Kadir toplantı fotosunu çekmeyi unuttun o kadar dalmışız olayın içine yani..

İlk temel eğitim için aday listemiz:

1- Nur UZAKGÖREN - Nu35
2- Murat AKKAYA - Astral
3- Hakan AKGÜN - Neris
4- Sedat KOÇANAOĞULLARI - SedatKoac
5- Doğan Ali GÖKHİSAR
6- Duygu DİNÇER
7- Ferda BAYKAL
8- Senem AKTOSUN
9- Orhan YILDIZ
10- Mehmet AYDIN - Akrep035
11- Volkan PALAMUT

#puskas' tarafından 19.11.2009 00:24:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Kasım 2009, 22:54 - İp: 88.***.**7.93
orhanyldz
orhanyldz (üye)
İzmir / Amatör

evet gerçekten giriş için güzel bir toplantı oldu.Ve umarım eğitim için ilk 10'da olurum

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:41 - İp: 78.***.**8.54
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Çok keyifli bir buluşmaydı. İlginin çok üst seviyede olmasıda ayrı bir güzellikti. Katılamayan, geç kaldığını düşündüğü için geri dönen arkadaşlarıda düşününce önümüzdeki günlerde katlanarak büyüyecek bir oluşuma imza attığımızı düşünüyorum.

Katılımcı tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

Tarih: 19 Kasım 2009, 11:31 - İp: 88.***.**5.139
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

Buluşmada emegi gecen herkese teşşekkür ederiz güzel bir akşamdı fakat toplatıdan çıktıktan sonra aklıma bir sey takıldı gündüz abi(fotosafaripro) hiç bilmeyen 10 kişiye egitim verecegim dedi bu 10 kişi secildikten sonra aramıza gelen yada 10 kişi arasına giremeyen ve fotografçılık konusunda çok bilgisi olmayan arkadaşlar olacaktır ki (biriside ben) böyle arkadaşlar için başka bir aktivite yapacakmıyız

Tarih: 19 Kasım 2009, 12:06 - İp: 78.***.**2.205
eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

Keyifliydi...

İlk 10 kişi arasında olmayan arkadaşlar için proje geliştirme ekibinde yer alma şansı var.
Fotoğrafla ilgili değişik projeler planlıyoruz

Konuşan Fotoğraflar

Bir Fotoğraf Asabilir miyiz?

Değişik fikirlere sahip arkadaşları da aramıza bekliyoruz...

Tarih: 19 Kasım 2009, 15:14 - İp: 212.***.**5.222
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

ilk 10 kişi haricinde geri kalanlar için aktivitelerimiz olacak.
ilk hafta gönülgözü (mustafa) arkadaşımızın portfölyesini inceleyip tartışacağız.
sunum için projektör ayarlanacak..
daha sonraki haftalar içinde başka arkadaşları belirleriz..

ekipman v.s. tartışmak isteyen olursa onuda değerlendiririz.

Tarih: 19 Kasım 2009, 16:08 - İp: 85.***.**9.67
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Ark.lar akrep035 farklı birşeyden bahsediyo aktivite değil bahsettiği şey temel eğitim.. Ben özellikle yazmadım Cevap mercii Gündüz Abi olduğu için..

ilk hafta gönülgözü (mustafa) arkadaşımızın portfölyesini inceleyip tartışacağız. sunum için projektör ayarlanacak..

@Kadir toplantıda böyle bir karar alındımı? benmi hatırlamıyorum..

#puskas' tarafından 19.11.2009 17:30:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Kasım 2009, 17:09 - İp: 78.***.**8.182