dasbadem
dasbadem (üye)
Konya / Amatör

Konyalı Fotoğrafcılar

merhaba arkadaşlarım.. ben selçuk üniversitesi öğrencisiyim.. fotoğrafcılık işine gönül veren genç bir insanım... konyadaki fotoğrafcı arkadaşları burda görmek isterim.. fikir alışverişi organizasyon ve buna benzer aktiviteler yapabiliriz...
sizde konyalıysanız!! ve fotoğraf çekmeyi seviyorsanız hadi durmayın yazın bir msj...

KONYA/TURKEY
ismail DAŞBADEM

Tarih: 23 Aralık 2007, 20:20 - İp: 88.***.**3.96
seydaugrsoy
seydaugrsoy (üye)
Konya / Amatör

merhaba ben de konya da üniversitede okuyorum ve fotoğrafcılıkla ilğileniyorum ve birşeyler yapmak istiyorum kurs olur çalışmak olur yardımcı olursanız sevinirim.)

Tarih: 21 Haziran 2012, 13:00 - İp: 193.***.**1.21
smaler
smaler (üye)
Konya / Reklam Fotoğrafçısı

Konyada olan arkadaşlarla tanışmak, bilgi paylaşımı ve gezi organizasyonu yapmak isterim. Arkadaşlar bu böyle olmayacak konu sadece uzayıp gidiyor. İlgilenen arkadaşlar benim mail adresimi eklesinler tanışalım. Bu konuda birleştirici olmak istiyorum. Hafta sonları müsait olanlarla gezi v.s. düzenleyebiliriz talep olursa. ama ilk başta grup haline gelmeliyiz. Ta istanbuldan gelen isfad gibi gruplara gezecek yer ayarlarken Konyalı arkadaşlarla maalesef bu gibi aktiviteler yapamıyoruz. Sizce bunda suç bizlerin değilmi. )

Tarih: 25 Temmuz 2012, 23:56 - İp: 188.***.**5.5
eflatunpinar
eflatunpinar (üye)
Konya / Meraklı

smaler'a katılıyorum

Ben de Konya'da lise son öğrencisiyim bilmek isteyen varsa Meram Anadolu Lisesi'ndeyim.Gezi olursa çok harika olur ayrıca dostluklar oluştururuz ne güzel ben sizi ekliyorum benim mail adresim [email protected] 7/24 ulaşabilirsiniz hemen cevaplamaya çalışırım

Tarih: 16 Ağustos 2012, 15:43 - İp: 159.***.**0.134
alcatraz06
alcatraz06 (üye)
Konya / Meraklı

Bende Konya Selçuk üniversitesindeyim.Görüşebiliriz isterseniz...

Tarih: 19 Kasım 2012, 18:52 - İp: 78.***.**2.183
mky4242
mky4242 (üye)
Konya / Amatör

Bende Konyadayım aşagıdaki linke mesaj atın görüselim bilgi alışverişinde bulunalım

www.facebook.com/Mky.official.page

Tarih: 16 Mart 2013, 18:19 - İp: 95.***.**5.142
profvatandas
profvatandas (üye)
Konya / Meraklı

hooop terketmişiniz buraları ya kimse yokmiiii ?

Tarih: 28 Temmuz 2013, 08:29 - İp: 78.***.**2.118