kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Kayseri Fotoğrafcıları

izmir istanbul ankara surekli toplanıyor biseyler yapıyor imreniyorum walla. Kayseride yaşayan ve siteye uye olan arkadşlar en azından bizde toplanmasakda birbiriizi tanıyabiliriz. Bu topic altında tanışıp gerekirse oraganizasyon yapabiliriz. Baklaım kaç kişi varmış

Tarih: 2 Haziran 2006, 22:13 - İp: 88.***.**6.120
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgi ve choupsey en kısa zamanda biseyler yapıcam. Siz aidat gonderin. Yani organsizayon harcaması olarak Ben özelden hesap numarasını veririm.

Arıktekin bey saygıdeger kayseri aşığı fotograf sanatcımız. Öncelikle en prestijli ödülü aldınız kutlarım. Ama bana biraz spekulatif geldi. bence ödülü almanızın sebebi " kayseride çok sucuk yedim yedikcede eşek sayısında azalma gördüm" sözünüzdür.

Tarih: 14 Ekim 2006, 00:45 - İp: 85.***.**0.205
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

arikeptin ağğbime şürkanlarımı borç bilirim, kayserideki eşşek nüfüs planlamasına yaptığı katkıdan dolayı

bu topiği dikkatle takip ediyorum bakalım kayserili fotoğraf tutkunları ne yapıyor diye... kıskançlık, fitne, fesat, hasenat ve bilimum arabozuculuk faliyetleri ile hizmetinizdeyim..

siz kayserilerin en çok nesini seviyorum biliyor musunuz..
pastırnanızı...

Kemal Sunal - Zeki alasyanın - Metin Akpınar - Halit Akçatepe oynadığı bir filmden replik hiç kulaklarımdan gitmez
Pastırnaaaaaaaaa pastırnaaaaaaaaaa

Tarih: 31 Ekim 2006, 13:46 - İp: 85.***.**1.69
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

rokomet işin gücün yok mu senin.. şurda adam gibi buluşmaya calısıyoz. FEsat karıştıma please.

Sevgili hemsehrelierim yakındır buluşmamız

Tarih: 31 Ekim 2006, 13:54 - İp: 88.***.**5.17
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

tabi

Tarih: 31 Ekim 2006, 14:03 - İp: 88.***.**0.165
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yarın akşam bilge kitabevinde toplanıyoruz. saat 19 da.. gelecdek arkadaşlar direk gelsinler.

Tarih: 31 Ekim 2006, 20:06 - İp: 88.***.**5.17
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

ne oldu, kimse geldi mi kontrast?

sen de gitmedin değil mi

olmaz sizin bu buluşma işi.

Tarih: 1 Kasım 2006, 16:25 - İp: 88.***.**2.207
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

bizden cok bulusan mı var abi bu sitede tabiki oldu pazarda gezimiz var.. cok kıskanıyorsunuz farkındayım

Tarih: 2 Kasım 2006, 16:07 - İp: 88.***.**8.175
doncarleon
doncarleon (üye)
Kayseri / Meraklı

bende sitede kayserili kimse yokmu diye merak ediyodum iki haftadır forumları geziyorum ama yeni rastladım ilginç gerçektende buluşup bişeyler yapmakta fayda var gerçi ben hem sitede hemde fotoğrafçılıkta yeniyim ama sizlerle bilgi alışverşi yapmak isterim mailm [email protected]
msn adreism de [email protected]

Tarih: 13 Kasım 2006, 18:04 - İp: 88.***.**4.88
kaçakyayın
kaçakyayın (üye)
Kayseri / Amatör

bende kayseridenim ve kayseride yaşıyorum
fotoğrafa ilgim büyük sevindim böle bir topic görünce
buluşma falan olursa katılmak için elimden geleni yaparım
mail adresim [email protected]

Tarih: 19 Kasım 2006, 16:54 - İp: 85.***.**7.128
slhttntgb
slhttntgb (üye)
Kayseri / Meraklı

mrb arkadaslar bende kayseriliyim ve kayseride yasıyorum ama ben fotoğrafcı deilim sadece hobi olarak resim dizayn animasyon programları ile uğraşıyorum hepsi amatörce bana göre çünkü sürekli kendimi gelistiriyorum ve öğrendiğim seylerle kendimin çok amatör olduğumu öğreniyorum sizlerle tanısmak isterim [email protected]

Tarih: 26 Kasım 2006, 13:20 - İp: 85.***.**9.54