dopel
dopel (üye)
Denizli / Doğa Fotoğrafçısı

İzmir’de Ücretsiz Fotoğraf Kursu

Merhabalar, İzmir'de ücretsiz fotoğraf kursu düzenlenecektir. Kurs eğitmeni Metin Akçalının vereceği kursta temel fotoğraf bilgilerinin yanı sıra, geziler de olacaktır. Metin Akçalı, kursa katılmak isteyenlerle 7 Ekim Cumartesi akşamı saat 19.30’da, afişte bahsi geçen vakıf çarşısı binasında (KONAK) (Sentez Dersanesi’nin bulunduğu bina) bulunan Turnike Cafe’de biraraya gelecektir. Bu toplantıda kursun hangi günler yapılacağı belirlenecek ve merak edilen diğer konular konuşulacaktır. Kurs afişi ve bilgi alabileceğiniz adres aşağıdadır.

http://www.hemenpaylas.com/download/1678545/kurs.jpg.html

Adrese gidilerek veya telefonla Metin Akçalı’dan gerekli bilgiler alınabilir. (Metin Akçalı: 0 536 973 36 60)

İyi günler...

Tarih: 3 Ekim 2006, 10:31 - İp: 193.***.**2.248
meddie
meddie (üye)
İzmir / Meraklı

selamlar,

katılamayanlar için ( malesef sonradan öğrendim), burada yayınlamanız mümkün müdür kurs gün ve saatlerini?. bir sonraki toplantıya katılabilir miyiz bir de merak ediyorum. teşekkürler

Tarih: 13 Ekim 2008, 00:29 - İp: 88.***.**9.243
dopel
dopel (üye)
Denizli / Doğa Fotoğrafçısı

Merhabalar, ne yazık ki bu sene kurs olmayacak. İyi geceler...

Tarih: 13 Ekim 2008, 00:50 - İp: 88.***.**7.141
burakby
burakby (üye)
İzmir / Amatör

geç kalmışız ...

Tarih: 21 Ocak 2009, 02:44 - İp: 78.***.**4.8
fomadijital
fomadijital (üye)
İzmir / Firma

kurslarımız yeniden başladı
aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
http://www.sahibinden.com/fotografcilik_kursu-izmir-87WQQaXQQ16303332WQQpXQQdisplayitem

Tarih: 10 Ocak 2010, 13:41 - İp: 195.***.**7.42
christ
christ (üye)
İzmir / Amatör

katılmak isteyenler her çarsamba netfotoclub etkinligine katılabilir.Egitimlerimiz Gündüz hocamız eşliginde gayet iyi gidiyor ve il dışı uygulama turlarımızda gayet eglenceli bekleriz.

Tarih: 11 Ocak 2010, 08:52 - İp: 88.***.**0.3
capo35
capo35 (üye)
İzmir / Amatör

merhaba hala devam ediyor mu? nerde ve ne şekilde ? bilgilendirirseniz sevinirim. 2 arkadaş katılmayı dşünüyoruz.

Tarih: 21 Mart 2010, 23:43 - İp: 78.***.**1.55
akrep035
akrep035 (üye)
İzmir / Amatör

Netfotograf.com İzmir üyeleri olarak, her hafta Çarşamba 19:00'dan sonra Alsancak İskelesi karşısındaki Sakız Adası Cafe'de toplanıyoruz...

Geleneksel hale getirdiğimiz bu toplantılarımızda; sunum cihazımızla, grup üyelerinin fotoğraflarını izliyor ve fotoğraf sohbetleri yapıyoruz. Tüm bunları, 15 gün arayla hafta sonları "Fotoğraf Gezileri" ile pekiştirerek, sanal ortamda ve fotoğraf ortak paydasında buluşan arkadaşlarımızı kaynaştırmayı hedefliyoruz.

Netfotograf.com üyesi arkadaşları aramızda görmekten mutlu oluruz.

Not: Bu konu, daha önce duyurusunu yaptığımız başlıktaki konunun çok uzun olması nedeniyle yeniden açılmıştır.

Sakız Adası Cafe ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.sakizadasi.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Çarşamba bekliyoruz sakız adasına

Tarih: 22 Mart 2010, 09:42 - İp: 78.***.**2.205
capo35
capo35 (üye)
İzmir / Amatör

Sakız adasına gelmeyi tabiki isterim fakat fotoğraf konusunda pek bilgim olduğunu sanmıyorum ve oraya gelenlerin çoğu profesyonel olsa gerek. eğitim semineri gibiyse önümüzdeki hafta gelmeye çalışıcam.

Tarih: 28 Mart 2010, 18:19 - İp: 85.***.**9.90
evrensel
evrensel (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 15 Şubat 2011, 05:43 - İp: 188.***.**4.219
yedincisanat
yedincisanat (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

İZMİRDE YEDİNCİ SANAT DERNEGİ ADI ALTINDA,İZMİRDEKİ ÇEŞİTLİ ÜNİVERSİTELERİN HOCALARI ÖĞRENCİLERİ VE FOTOĞRAF SANATÇILARININ BİR ARADA BULUNDUĞU BİR DERNEK KURULMUŞTUR.DERSLERE AKADEMİSYEN HOCALAR GİRMEKTEDİR.FOTOĞRAF,SİNEMA VE SENARYO YAZARLIĞI ALANLARINDA EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.TELEFON:0232 368 80 12 http://www.yedincisanatdernegi.com.tr/

Tarih: 4 Aralık 2012, 23:17 - İp: 46.***.**5.111
  • 1