acar007
acar007 (üye)
İzmir / Meraklı

İzmirde Buluşsak Dağlara Çıksak....

Arkadaşlar son izmir buluşması ne zaman yapıldı bilmiyorum ama bayramda veya sonrası bir gezi düzenlesek doğa içine girip sonbaharın muhteşem renklerini hepberaber paylaşsak nasıl olur. Bu işi organize etsek... Katılamk isteyen fikirlerini de yazsalar güzel bir organizasyon yapsak nasıl olur diyorum... Bol makrolu günler diliyorum.....

Tarih: 29 Eylül 2007, 01:47 - İp: 81.***.**8.249
z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba Arkadaslar...

Biz İzmir de Netfotografın kardes grubu olarak iki yıldan beri zaman zaman doga ve farklı mekanlarda fotosafariye cıkıyoruz...

Benzerlerini bu sen de yapmaya kararlıyız... Her pazar gunu doga yuruyusleri ile doganın icindeyiz zaten... Ama fotograf amaçlı cıkıslarda yapabiliriz...organizasyon için yeni bir olusuma gerek yok derim ama olursa da biz de grup olarak katılırız...

29 EKIM 2007 cumhuriyet bayramında 3 gunluk bir tatil var...Ve biz bu üc günü İzmir'ın Alpleri olarak bilinen Bozdağlarda Fotograf kampı yaparak degerlendiriyoruz... Bozdağ sonrasındaki mekanımız ise Birgi ve Ödemiş...

İlgilenenler www.patikatrek.com dan bizi izleyebilir... Veya www.turkiyedegezi.com forum sitemizden...

Gorusmek umuduyla

Tarih: 7 Ekim 2007, 00:46 - İp: 85.***.**6.48
z.aydin
z.aydin (üye)

Yazmayı unuttum...Ikıncı bir baslık actıgım için de üzgünüm... Ankara'lı Net fotocuları gıptayla ve imrenerek izliyorum... İki yıl once Netfoto İzmir Grubu olarak toplanalım ve elbirliği ile biseyler yapalım dedik ama anlayamadıgım bir nedenden kısa zaman süren bu bulusmaların devamınıgetiremedik... Organizasyonlarda bir hata olmadı...Katılımcı arkadaşlar en azından boyle bir sıkayet de belirtmedi.. Hatda her hafta Çarşamba akşamlarını Fotograf gosterileri susledik...Mevsim yaza dondugu anlarda ıse herkes kayboldu...

Şimdi tekrar yeniliyorum bu cağrıyı... fotografik alanlar açısından diğer diğer buyuk sehirler ile kıyaslandığında oldukca sanslı olan izmir de Bizlerin sesinin çıkmaması oldukca garibime gidiyor...

Mevsimin döndüğü ışığın en uygun zamanlarını değerlendirmek için çok gec olmadan gelin buluşalım...Tanışalım ve denklanşöre birlikte basmak için araziye çıkalım... ACAR007 arkadasımız bu bölümü yine açmış ve çağrı yapıyor...O zaman bu sese kulak verin İZMİİİRRR...

Hem fikir olanlar buraya adını yazssın...bulusalım

Tarih: 7 Ekim 2007, 01:03 - İp: 85.***.**6.48
nbd76
nbd76 (üye)
İzmir / Amatör

ben de bugün itibariyle üyeyim.organizasyona seve seve katılırım hatta 3-4 kişi daha gelebilir.kendi aramızda çıkıyoruz arada öle biz de ufak ufak

Tarih: 30 Ekim 2007, 23:56 - İp: 195.***.**3.236
oguz orhan
oguz orhan (üye)
İzmir / Amatör

Hani diyorum ki şu eski ateşi tekrar alevlendirsek,
nedersiniz?

Tarih: 27 Aralık 2007, 03:07 - İp: 81.***.**7.111
tft
tft (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar iyi olur gerçekten bende ilk defa katılıcam eğer olursa

Tarih: 10 Ocak 2008, 23:28 - İp: 85.***.**4.155
z.aydin
z.aydin (üye)

Arkadaslar 03 OCAK 2008 pazar gunu Minik şelaleler icinden ve Çınar ağaçları ile süslü bir dereden NİF Dağına gidiyoruz...Bekleriz...

Ayrıca önümüzdeki hafta ise İzmir de cok az insanın görme sansi bulabilecegi KARDELEN leri fotograflamak icin gidecegiz...Bizi izliyormusunuz Hiç ? Bekleriz...

[email protected] dan bize ulasabilir...

www.patikatrek.com sayfamizdan da hafta sonu etkinliklerini takip edebilirsiniz...

Tarih: 1 Şubat 2008, 13:55 - İp: 85.***.**6.180
cruiser
cruiser (üye)
İzmir / Meraklı

arkadaşlar ben yenii üye oldum bu arada tümmizmirlilere selam bende katlmak isterimm dogrusuuu ben varımm

Tarih: 17 Mart 2008, 02:28 - İp: 88.***.**5.12
e²
(üye)
İzmir / Amatör

Herkese merhabalar.
Ben de fotoğrafçılıkta hayli yeniyim ama kendimi geliştirmek istiyorum. Eğer bu tarz etkinliklerinizde kabul ederseniz ben de aranızda olmak istiyorum.

Tarih: 17 Haziran 2008, 11:22 - İp: 88.***.**5.175
tosgaba
tosgaba (üye)
İzmir / Meraklı

bencede çok güzel olur.. bende oradayım

Tarih: 28 Ağustos 2008, 09:39 - İp: 85.***.**7.90