z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

İzmir de Fotograf Turu

Merhaba arkadaslar,
Bildiginiz gibi Ocak ayından beri 15 gunde bir Fotosafari calısmalarımız devam ediyor..Her ne kadar fotograf severler olarak sizlerden gelen talebe gore katılım sayısal anlamda bekledigimiz gibi olmasa da, Biz doga severler olarak sizleri aramızda gormekten mutluluk duyuyoruz..
11 MART 2006 C.tesi gunu sizi KARDELEN ciceklerini fotograflamaya goturuyoruz..Eger sizlerden gelecek olan talep az olursa programımızı Doğa yuruyus grubumuzun faaliyeti ile birlerştirip 12 Mart 2006 pazar gunune de alabiliriz...sayısal azlık ekonomık yukun artmasına sebebp olmasın dıye zaman zaman bu tip değişiklikleri istemesek de yapmak durumunda kalabiliyoruz..Haydi, eli fotograf makinası tutanlardan, ustalara kadar sizleri aramızda gormek istiyoruz...

Tarih: 28 Şubat 2006, 10:53 - İp: yok
tubis
tubis (üye)
İzmir / Amatör

merhaba aslında bugün dah detaylı gezinme fırsatım olduğundan sanırım sizlerden yeni haberim oluyo...
bende izmirdeyim fotoğfara merakım oldukça fazla tek sorununum henüz bi makina alamamam yanlız mart ayı içinde alacağım inş beni gezilerle ilgili bilgilendirirseniz sevinirim mail adresim:[email protected] bu arad burda öğrenciyim gazetecilik bölümünde burda ikinci el makina bulabileceğim yerler varsa söyleyebilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 28 Şubat 2006, 22:35 - İp: 85.***.**1.129
esraizmir
esraizmir (üye)
İzmir / Amatör

surekli takip ediyorum bu gezileri ve inanilmaz istiyorum katilmayi ama hafta sonlari calisiyorum sadece bu gezilere katilabilmek icin onumuzdeki hafta is duzenimi degistirmeyi dusunuyorum.. 11 Mart a sanirim yetisemicem ama bundan sonraki tum etkinliklerde sanirim ben de olcam

Tarih: 5 Mart 2006, 20:48 - İp: 85.***.**7.13
esraizmir
esraizmir (üye)
İzmir / Amatör

simdi sitede gordum hafta ici de doga yuruyusleri baslamis

Tarih: 5 Mart 2006, 20:57 - İp: 85.***.**7.13
z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

MERHABA FOTOGRAF SEVER DOSTLAR

sizleri bu hafta KARACADAG YAYLASInda DAG GULLERINI fotograflamaya davet ediyoruz..KARACADAG yaylasına ulaıncaya kadar gececek olana 3 saatlık doga yutuyusunde bu zamana kadar hic yasamadıgınız tadlara ulasmaya bızımle bırlıkte olmaya ne dersınız...Onemlı not biz ticari KAR pesinde kosan bir grup yada olusum degiliz unutmayın...
www.patikatrek.com

Tarih: 17 Mart 2006, 10:01 - İp: 85.***.**0.96
onderaydin
onderaydin (üye)
İzmir / Amatör

bir daha ki tur ne zaman. ben dağ kardeleleri çekimlerine katılmayı çok istemiştim fakat dersanem olduğu için mümkün olmadı. acaba bu gezileri pazar günleri yapmanız mümkün mü? ben sitenize de kayıt oldum. ayrıca bir ücreti var mı?

Tarih: 19 Mart 2006, 22:09 - İp: 81.***.**8.76
  • 1