tatto
tatto (üye)
Eskişehir / Amatör

İl Grupları

Arkadaşlar il grupları oluştursak nasıl olur. bir çok arkadş buluşup geziler düzenlemek istiyorlar. Ve herkes uygun olduğunda böyle aktivitelere katılmak ister herhalde...
Benim düşüncem eğer il forum da bir il grupları tarzında bir bölüm oluşturursak hem aynı illerde yaşayanlar birbirlerine daha rahat ulaşıp tanışabilirler ve aktiviteler düzenleyebilirler...
yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum....

Tarih: 2 Şubat 2006, 19:34 - İp: yok
inan.20
inan.20 (üye)
Uşak / Amatör

evetkesinlikle katılıyorum ben uşak tan yazıyorum. yakın çevrede böyle bir organizaston yapılırsa haberim olmasını çok isterim

Tarih: 2 Şubat 2006, 20:07 - İp: 88.***.**8.93
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

arkadaşlar site yöneticisinin bu konuda bir çalışması vardı sanırım. şekillenmesini bekleyin.bölgesel çalışmalar yapmaya çalışıyordu.

Tarih: 3 Şubat 2006, 00:12 - İp: 85.***.**4.179
tatto
tatto (üye)
Eskişehir / Amatör

maslan41 abi benimde zaten isteğim site yöneticilerindendi... böyle bir çalışmaları olup olmadığından haberim yok...

Tarih: 3 Şubat 2006, 19:07 - İp: 81.***.**0.106
golferol
golferol (üye)
Konya / Amatör

tatto kesinlikle sana katılıyorum.bencede çok mükemmel bir fikir, zaten nart çağan kardeşimizin açtığı 2006'da ne yapacağız topiginde ben bu fikri yazmıştım.ve konyada böyle bir buluşma gerçekleşti.
tabi bayram dolayısı ile bazı arkadaşlar katılamadı ama herzaman irtibattayız tekrar buluşup tüm konyalıları bir araya toplayacağız.konyada bir netfoto grubu oluşturacağız.
inş. her ilde böyle bir çalışma olur küçük grublar kurulur.
saygılar...

Tarih: 4 Şubat 2006, 13:14 - İp: 81.***.**5.251
  • 1