z.aydin
z.aydin (üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Fotograf Kampı

MERHABA ARKADASLAR...

HAZIRAN AYININ IKINCI HAFTA SONU CUMA AKSAMINDAN BASLAYIP UCUNCU HAFTASI CUMA GUNU BITECEK OLAN BIR FOTOGRAF KAMPINA GIDIYORUZ... KAMPIMIZI ARTVIN ILI YUSUFELI BELDESI-OLGUNLAR YAYLASINDA KURUYORUZ...
YAYLADA PANSIYON KONAKLAMA IMKANI VAR... ANCAK BIZ CADIR KONAKLAMAYI TERCIH EDIYORUZ. ISTEYEN ARKADASLARIMIZ ICIN PANSIYON KONAKLAMA REZERVASYONU YAPTIRMAYA DA BASLADIK. YAYLAYI MERKEZ US OLARAK KULLANIP IKI FARKLI YAYLANIN OLDUGU VADILERDE CICEK MANZARA VE MAKRO CALISMALARI YAPACAGIZ.. ENEDEMIK TUR CICEKLERIN COKLUGU SADECE BIZI DEGIL DUNYANIN BIR COK YORESINDEN FOTOGRAFCILARI DA YOREYE CEKIYOR.

MEVSIM ITIBARIYLA CICEGIN BOL DAĞLARIN DORUKLARINDA KARIN ERIMEDIGI BIR MEVSIM.BUN YANINDA ERZURUM -ERZINCAN-TORTUM ŞELALESI VE YOL UZERINDEKI FARKLI MEKANLARDA DEGISIŞIK INSAN MANZARALARI VE FARKLI KONU CALISMASI IMKANIMIZ DA MEVCUT...

KATILMAYI DUSUNEN ARKADASLARIMIZIN ISIM VE TELEFON NUMARALARI ILE MURACAAT ETMELERI KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDIR. CADIRI OLMAYAN ARKADASLARIMIZ ICIN CADIR TEMIN EDILIR...

Tarih: 12 Nisan 2007, 12:07 - İp: 85.***.**6.175
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

inan ki gelmeyi çok isterdim ama malesef haziranın 2.haftası öss sınavına giricem... ama yanlız olsamda yinede tek başıma artvin-arhavi ilçesinin güzel bir köyüne gitmek istiyorum.. istemekle kalmıycak hatta gidicem... bence Türkiye'de doğa fotoğrafçılarının en seviceği yerlerden biri artvin ve rize çevresidir. herkese öneririm...

Tarih: 29 Nisan 2007, 08:40 - İp: 88.***.**6.245
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

z.aydin merhaba,
karadeniz turu hep hayalimdir.ben pek cadırda filan kalmadım ama temin edebiliyrmussunuz bende guruba dahil olmak isterim.ama tam olarak rakamsal acıklama yaparsanız kendimi ona göre ayarlıyabiliyormuyum bakmam lazım.forumu takip edecegim.

Tarih: 30 Nisan 2007, 18:50 - İp: 81.***.**1.62
z.aydin
z.aydin (üye)

Sevgili Arkadaşlar

KAÇKAR DAĞLARI FOTOĞRAF SANAT KAMPIMIZ günlük yemek mönüsüne varana kadar netleşti...

Önce TARİH : program tarihini 25-30 HAZIRAN 2007 olarak belirledik... 24 HAZIRAN da butun katılımcı arkadaşları ıle ERZURUM da bulusuyoruz... Servıs araclarımız ile Aynı gun ERZURUM ve TORTUM şelalesı ile program şekillenıyor...

ÇORUH VADİSİ boyunca surecek olan yolculugumuzAkşama ARTVİN YUSUFELI ilçesinde sonlanacak... Yusufeli Coruh üzerıne kurulacak olan barajların suyu altında kalacak bir kaç yıl içinde...

Sonrasında 2.100 m de ki KAÇKAR DAĞLARININ dorukları dıbındekı OLGUNLAR yaylasında kamp atıyoruz... Isteyen CADIR ısteyen PANSIYON da konaklıyor... Beş gun bu yaylayı us olarak kullanacak ve ımkanlarımız elverdıgınce yukselerek yaklasık 3.500 m lere kadar çeşitli endemik tur bitki ve çiçek fotografları çekıyoruz... Bir gun yayla yaşamını yakından ızlıyor ve goruntuluyoruz...

29 HAZIRAN CUMA gunu kampdanayrılarak tarıhı kılıselerı ve BARHAL cayı boyunca değişik mekan ve manzara goruntulerı alarak YUSUFELI beldesınden ERZURUM'A transfer oluyor ve kampı sonlandırıyoruz...

ilgilenen arkadaşlara duyurulur...

Tarih: 1 Haziran 2007, 12:23 - İp: 85.***.**0.229
z.aydin
z.aydin (üye)

Fotograf kampımızın tum detaylarına ve katılım ucret bilgilerine http://www.patikatrek.com/foto_safari_program.asp

ve yayladan ve cevreden bir iki kare görüntü ile ücret bilgilerine

http://www.turkiyedegezi.com/forum_posts.asp?TID=31&PN=1 LİNK uzerinden ulasabilirsiniz...

Tarih: 1 Haziran 2007, 12:38 - İp: 85.***.**0.229
shn58
shn58 (üye)
İstanbul / Amatör

zeynel bey ücret bilgilerine linklerden ulaşamadım.bi yanlışlık mı var yoksa ben mi bulamadım?

Tarih: 1 Haziran 2007, 15:24 - İp: 88.***.**8.106
shn58
shn58 (üye)
İstanbul / Amatör

pardon ben bulamamışım

Tarih: 1 Haziran 2007, 15:25 - İp: 88.***.**8.106
  • 1