fotocan22
fotocan22 (üye)
Edirne / Firma

Fotocan Lar Birliği !!!!!

Arkadaşlar edirne fotocan olarak bir paylaşın oratamı oluşturmak düşüncesindeyim lütfen olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi buraya yazınız
şuanda 1 i almanyada olmak üzere 3 stüdyo olarak uygulamakta olduğumuz sistemi burada açıklamak istiyorum
kısacası bu msn aracılıyla arşiv paylaşım yöntemi
ve hiç bir resmi anlaşma yada yaptırım içermiyor sadece karşılıklı güven ve arkadaşlığa dayalı bir birlik
AMAÇ : vesikalık çekilen müşterimize türkiyenin nersine giderseniz gidin orada yeniden bir vesikalık fotoğraf çektirmenize gerek kalmadan bu fotoğrafa oradaki fotocan dan ulaşa bilirsiniz diyebilmek

MÜŞTERİ EDİRNEDE ÇEKİLDİĞİ vesikalık fotoğrafa izmitteki yada erzurumdaki yada X BİŞEHİRDEKİ ARKADAŞIMIZA GİTTİĞİNDE sadece ismini ve fotoğrafı çekildiği şehiri söylemesi yeterli olucak
zaten sürekli MSN de online olan FOTOĞRAFÇI ARKADAŞIN BİZE MSN DEN müşterinin ismini vermesiyle arşivdeki fotoğrafı kendisine göndermemiz 30 saniye sürmüyor ve böylece müşteri aynı kalitede fotoğrafı başaka bir şehirdede kullana biliyor

burada son zaman lardaki kaliteli tarayıcılarla da çok kaliteli fotoğraf veren arkadaşlarımız olabilir
ANCAK KABUL EDERSİNİZKİ MÜŞTERİMİZE BU FOTOĞRAFA TAYİN OLDUĞUNUZ ŞEHİRDEKİ FOTOCAN'DAN DA ULAŞA BİLECEĞİNİ SÖYLEMENİN HAZZI BAŞKA OLUR
ayrıca globalleşmenin kaçınılmaz olduğu bu çağda toplu kararlar alabilmek ve birlikte hareket edebilmek çok önemli bunu ileride oluşa bilecek bir fotocanlar birliğinin ilk adımı olarak görüyorum ben
lütfen düşünceleriniz bizim için çok önemli esirgemeyin

Tarih: 19 Haziran 2007, 16:59 - İp: 88.***.**5.120