ruthless22
ruthless22 (üye)
Hatay / Amatör

Eskişehirdeki Mekanlar

Merhaba. Eskişehirde tavsiye edeceğiniz mekanlar nerelerdir fotoğraf çekmek amacıyla ?

Tarih: 26 Mart 2009, 13:01 - İp: 78.***.**4.159
squall
squall (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Merhaba,

Eskisehirliyim, yillar sonra gitme firsati buldum. gercekten Eskisehir muthis bir degisim icinde. size sehir icinde bir kac mekan tavsiye edebilirim. Bu mekanlarin son durumlarini bilmiyorum Eskisehirde yasayan arkadaslar daha fazla yardimci olabilirler.

Odunpazari semti ve civari en meshur yer. Burada eski ve restore edilen tarihi evleri, Kursunlu camii ve civarini fotograflayabilirsiniz. Hala oylemi bilmiyorum ama hatirladigim kadariyla bazi sokaklar ve evler mekruh durumdaydi o yuzden cekim yaparken dikkatli olmakta fayda var. mumkunse gunduz saatlerinde ve yaniniza bir arkadasinizi alin her ihtimale karsi.

Eger hala duruyorsa Hamamyolunun sonunda "Sicak sular" da ayakkabi tamircilerinin oldugu mekan. Eskisehirde fotografcilikla ilgilenen herkes buraya ugramistir mutlaka. Tren istasyonu ve civari. Bilim Sanat ve Kultur Parki. Bunlarin disinda Porsuk civari. Koprubasi civarindaki luletasi atolyeleri

Tarih: 26 Mart 2009, 21:20 - İp: 216.***.**6.213
layer_26
layer_26 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

odunpazarı semti tarihi görselliği yüksektir ayrıca modern kesitli fotograflar çekmek istersen köprübaşı bunun için uygun kareler çıkar ışığın bol olsun

Tarih: 27 Mart 2009, 18:01 - İp: 78.***.**4.61
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Heryeri güzel bir kere,yeterki zaman ve ışık iyi olsun..Pavyonlar mahallesi de var aşağıda orada da gece çekimleri ve hareketli insan manzarası çekilebiliyor..

Tarih: 16 Mayıs 2009, 23:03 - İp: 78.***.**8.186
  • 1