fisch
fisch (üye)
Bursa / Amatör

Bursada Yaşayanlar Buraya Lütfen..

Arkadaşlar ben fotoğrafa yeni başlayan birisi olarak bursada ne nerde bulunur nerde eğitim verilir pek bilmiyorum.. Lütfen bilgilerinizi burda benimle ve diğer bursa sakinleriyle paylaşın..

Tarih: 23 Eylül 2006, 22:38 - İp: 85.***.**5.14
cfiliz
cfiliz (üye)
Bursa / Amatör

Arkadaşlar,

Son dakikada haber veriyorum ama..

Yarın (14 ocak) Bursa Zafer Plaza'da buluşuyoruz bir kaç arkadaş. Hem Pentax K10D'yi denemek için fırsat olacak, hem de bir shoot-out yapabiliriz. Mekana netleştirmedik ama mesela Uludağ olabilir.. Hava kötü olursa, şehire daha yakın bir yerlerde de yapabiliriz.

İlgilenenler detaylar için buradan veya msn adresimden haber verebilir netfotograf Bursa ekibi oluşturabiliriz

Tarih: 13 Ocak 2007, 14:16 - İp: 213.***.**6.250
cfiliz
cfiliz (üye)
Bursa / Amatör

#cfiliz' tarafından 17.01.2007 18:39:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2007, 12:38 - İp: 213.***.**6.250
erdenbay
erdenbay (üye)
Bursa / Doğa Fotoğrafçısı

Bursa doğumlu birisi olarak,tüm Bursa'lı ve Bursa'yı sevenlere merhaba...Fotoğraf aşkına yeni gönül vermiş bir büyüğünüz olarak, her türlü etkinliğinizde, elimden geldiğince sizlerleyim.
Ayrıca Bursa'mızda faydalanabileceğim fotoğraf kursları hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız,sevinirim. Saygılarımla

Tarih: 10 Nisan 2007, 04:17 - İp: 88.***.**9.55
scrt_grdn
scrt_grdn (üye)
Bursa / Amatör

artık bir gezi ayarlansın ama
bende bursada okuyorum. organizasyon olacaksa gönüllüyüm.

Tarih: 17 Nisan 2007, 02:52 - İp: 88.***.**3.97
evrensel
evrensel (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 15 Şubat 2011, 05:26 - İp: 188.***.**4.219
burcu1983
burcu1983 (üye)
Bursa / Meraklı

Nilüfer konak kültür merk. eylül ayında fotoğraf kursu açıyormuş.

Tarih: 19 Temmuz 2011, 10:25 - İp: 195.***.**5.34
mmeret
mmeret (üye)
Bursa / Amatör

Merhabalar herkese,bende Bursadanım buluşmalara katılmak istiyorum,yakın zamanda buluşma ayarlasak nasıl olur ? Kimler gelebilir kimler gelemez ? Yada kim ne zaman uygun ?

Tarih: 9 Aralık 2011, 11:36 - İp: 81.***.**7.31
bluenipper
bluenipper (üye)
Bursa / Amatör

Başlığı görünce bir bakayım dedim ama sanırım 2006 Yılından beri bir gezi organizasyonu yapılamamış.Bursa da yaşayan biri olarak fotograf gezileri yapan bir topluluk bulamadım.yaz kış farketmez her mevsimin ayrı bir güzelliği var. Bursa bu konuda çok zengin konumda ,uludağ milli parkında bulunan birçok şelaleler doğal güzellikler,dağ köyleri, yarım saat uzaklıkta bulunan mudanya-Trilye gb.

Tarih: 13 Mart 2012, 11:54 - İp: 78.***.**6.191
bluenipper
bluenipper (üye)
Bursa / Amatör

http://www.karagoztravel.com/sayfa.asp?ContentID=Icerik&id=fotogezileri

çoğunluğu sağlarsak yukarıdaki linkteki gezi organizasyonları var.

Tarih: 20 Mart 2012, 15:27 - İp: 78.***.**6.191
savasaltunkara
savasaltunkara (üye)
Bursa / Meraklı

bende bursada yaşıyorum ve yaklaşık 6 aydır fotoğrafa meraklıyım çekim yapıyorum hobi amaçlı eğer gezi program olursa kesinlikle gelirim

Tarih: 20 Kasım 2012, 13:37 - İp: 78.***.**7.97