riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Antalya Fotoğraf Kulübü - Anfok...

ANFOK 22 NİSAN PERŞEMBE KULÜP TOPLANTISI
ANTALYA FOTOĞRAF KULÜBÜ - ANFOK 22 NİSAN PERŞEMBE KULÜP TOPLANTISI

Tarih:

22 Nisan 2010 Perşembe

Zaman:

19:30 - 22:30

Yer:

ANFOK/ İ PLAY KAFE -BAHÇELİEVLER POLİS EVİ BİTİŞİĞİ-ANTALYA

İLETİŞİM TEL :0 505 807 24 71

Merhaba arkadaşlar,

Bu haftaki toplantımızda ANFOK Başkan Yardımcımız, sevgili M.Uğur Umay’ın (Dijital Kurnaz) geçtiğimiz hafta çekimlerini tamamladığı “Kapadokya Fotoğrafyası” isimli projesinin sunumunu izleyeceğiz. Geçtiğimiz yıllarda “Not Constantinople!” isimli projesi ile bizleri İstanbul’un güzel kareleri ile buluşturan Umay, bu sefer kadrajını Kapadokya’ ya çevirdi. Birbirinden güzel fotoğrafları ve video düzenlemeleri izleyeceğiz. Bakalım Tilki bu sefer neler yakalamış?

Toplantımızda “Kapadokya Fotoğrafyası” üzerine sohbetimizin ardından Mayıs etkinlik programını konuşacağız, ayrıca bu toplantımızda fotoğrafçılıktaki teknikler ile ilgili bazı eğitim videolarını da izleme şansımız olacak...Ayrıca bu hafta sizlere verdiğimiz üye kart istek formlarını alıp üye kartlarımızın basımına geçeceğiz..

Yine çok keyifli bir toplantı olacak, perşembe günü görüşmek dileğiyle...

#riode' tarafından 21.04.2010 12:37:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mart 2009, 15:53 - İp: 88.***.**9.75
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Tüm fotoğraf dostlarına merhaba,

Antalya Fotoğraf Kulübü 13 mart 2008 günü bir düşünceden hayata facebook aracılığı ile geçmiştir.

Amacımız Antalya da ki fotoğrafçıların buluşma noktası olmak,fotoğraf gezileri düzenlemek ,fotoğrafçılık ile ilgili toplantılar söyleşiler düzenlemek kısacası güzel Antalyamızı bir fotoğrafçı gözüyle yaşamak. Antalya ve fotoğraf denilince akla ilk gelen adreslerden biri olmak.

Çok kısa bir süre olmasına karşı Antalya Fotoğraf Kulübü ne olan ilgi gün geçtikçe artarak devam etmekte ve fotoğrafa gönül veren biri olarak bu beni çok mutlu etmektedir.Üyelerimizin desteği ve ilgisiyle daha güzel gelişmeler bizi bekliyor olacak.Çok şey öğreneceğiz ve çok eğleneceğiz.

Ulu önderimiz Gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün de dediği gibi

Şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel şehridir.

Biz de bu güzel şehri fotoğrafa gönül verenlerle birlikte farklı objektiflerden bakarak yaşamaya devam edeceğiz.

Güzel çekimli günler dileğiyle,

Aykut Sarıyıldız

Tarih: 8 Mart 2009, 15:58 - İp: 88.***.**9.75
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar dördüncü gezimizi 15 mart pazar günü yapacağız ,yaptığımız anket sonucunda tahtalı - döner gazino seçeneği en çok oyu aldı ve bizde gezimizi düzenliyoruz...Tahtalıyı görmeyenler içinde çok güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum,ilk durağımız tahtalı olacak yaklaşık 2 - 3 saatimizi orada geçireceğiz,tahtalıdan sonra öğle yemeği için ulupınara uğrayacağız,yolda ki güzellikleride kaçırmadan özel minibüsümüzle son durağımız döner gazino olacak ve güneşi orda uğurlayacağız,yine çok keyifli ve eğlenceli bir gezi bizi bekliyor olacak,kesin katılımınızı bana onaylatmanız gerekiyor...sevgi ve selamlarımla...

Buluşma yeri : 5M Migros ana kapısı önü
Buluşma saati : 08:00

Telefefon: 0 505 807 24 71
E-posta : [email protected]

Ayrıntılar http://www.anfok.com/ ve facebook gurubumuzda...

Tarih: 8 Mart 2009, 16:10 - İp: 88.***.**9.75
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

TAHTALI - DÖNER GAZİNO FOTOĞRAF GEZİSİ İÇİN KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR:

Son sayımız 40 olmuştur ve bugün itibariyle kesinleşmiştir...bundan sonra gezi katılımı için başvuru almıyoruz...gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz...pazar günü görüşmek üzere,selamlar...

Tarih: 12 Mart 2009, 13:30 - İp: 88.***.**9.35
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Antalya Fotoğraf Kulübü 1 Yaşında ( 1.yıl mesajı )

Merhaba değerli Antalya Fotoğraf Kulübü üyeleri ,

evet tam 1 yaşındayız 13 mart 2008 günü facebook üzerinde kurduğum Antalya Fotoğraf Kulübümüz artık benim tek başıma kurduğum bir guruptan çok daha güzel bir yerde...İlk günlerde internet üzerinde başlayan birlikteliğimiz 24 ağustos 2008 pazar günü ilk toplantımız ile beraber güzel Antalyamızda devam ediyor ve her hafta yaptığımız toplantılarımızın geçen hafta 27.sini yaptık.Toplantılarımızda üyelerimizin portfolyo gösterimleri oldu bir çok arkadaşımızın fotoğraf sunumlarını görme fırsatımız oldu ve yine toplantılarımızda fotoğrafçılıktaki çekim teknikleri ile ilgili bilgiler paylaştık.Bence en önemlisi Antalyadaki fotoğrafçıların buluşma noktası olduk ve çok güzel arkadaşlıklara dostluklara şahit olduk.Antalya fotoğraf kulübü'nü kurarken geziler düzenleyeceğimizden , Antalyayı bir fotoğrafçı gözüyle yaşayacağımızdan bahsetmiştim ve çok güzel 3 fotoğraf gezisi düzenledik ve bu pazar günü 4.gezimizi yapıyoruz.14 şubat 2009 cumartesi günü ilk fotoğraf sergimiz olan 14 şubat sevgililer günü fotoğraf sergimizi başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşadık... ve artık kendimize ait bir internet sitemiz var.( http://www.anfok.com/ )

Bu yaptıklarımızın hepsi sizin ilginiz ve desteğiniz ile gerçekleşti ve bundan sonra daha güzel etkinlikleri ve paylaşımları da güzel Antalyamızda yine birlikte gerçekleştireceğiz , sizleri tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum, iyi ki varsınız…

Hergününüz güzel bir fotoğraf çekmenin verdiği haz kadar güzel olsun…

Sevgi ve Selamlarımla

Aykut Sarıyıldız…

Anfok Kurucu Başkanı…

Tarih: 13 Mart 2009, 12:33 - İp: 88.***.**9.35
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar bu hafta gezi fotoğraflarımızın paylaşımı ve gösterimini yapacağız.

Bu hafta başka bir etkinlik programa koymadık ,zaten vaktimizi baya bi alacak gezi fotoğrafları ...
14 şubat sevgililer günü fotoğraf sergimize ait video kaydıda Yasemin Öztürk arkadaşımız tarafından çekilmişti ve montajlaması bitmiş onuda izleyeceğiz Gülümseme çok merak ediyorum bende henüz görmedim....
Salı görüşmek üzere hoşçakalın...

Toplantı yeri : Antalya Fotoğraf Kulübü ( Hakem kafe )
Toplantı saati : 19:00 - 21:00
İrtibat telefon : 0505 807 24 71

E- ileti : [email protected]

Antalya Fotoğraf Kulübü ( hakem kafe ) 100.yıl Gazi Lisesi karşısında ara sokakta urfa sofrasının tam karşısında...

#riode' tarafından 17.03.2009 15:10:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Mart 2009, 19:09 - İp: 88.***.**6.31
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar bu hafta M.Uğur Umay arkadaşımızın İstanbul çalışmalarından oluşan güzel bir sunum izleyeceğiz.

M.Uğur Umay ın anlatımıyla ;

Sevgili Anfok Dostları,

Fotoğraf öyle bir tutku ki:

çıraklıktan ustalığa biraz daha yaklaşmak adına, kısa bir süre önce gittiğim İstanbul da, kusurlu gözümün gördüklerini fotoğraflamaya çalıştım..

İstanbul un o müthiş büyüsünü, sıradışı renkler, marijinalist çekim açıları ve mistik öğeler ile birleştirerek kendi halimce kırık dökük, DIGITAL FOXY - NOT CONSTANTINOPLE! isminde bir porfolyoda topladım...

Arınmanın en saf hali olarak yorumladığım bu çalışmaları bir sonraki toplantımızda sizlerle paylaşmaktan onur duyarım.

Sevgiler,

M.Uğur UMAY - Digital Foxy

Büyük bir merakla bekliyoruz...

Bu hafta tahtalıda Anfok marşına çektiğimiz klibi ,tahtalı döner gazino gezimizde çekilen videolarıda izleyeceğiz...Çok eğlenceli görüntüler vardı çok eğleneceğiz izlerken...
Tahtalı Döner gazino fotoğraf gezimizde çekilen fotoğrafların paylaşımı da devam edecek...

Salı günü görüşmek üzere hoşçakalın...
Toplantı günü : 24 mart 2009 salı
Toplantı yeri : Antalya Fotoğraf Kulübü ( Hakem kafe ) ulaşım planı www.anfok.com 'da

Antalya Fotoğraf Kulübü ( hakem kafe ) 100.yıl Gazi Lisesi karşısında ara sokakta urfa sofrasının tam karşısında...

#riode' tarafından 20.03.2009 11:39:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2009, 11:37 - İp: 88.***.**8.178
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar her ayın son toplantısında olduğu gibi bu ayın son toplantı günü her ay düzenlediğimiz fotoğraf yarışmamızın oylama günü ,mart ayı konumuz olan ( makro ) için fotoğraflarınızı bekliyoruz...

Yarışma öncesi hazırlık yapabilmemiz açısından fotoğraflarınızı [email protected] adresimize göndermeniz gerekiyor,

Oylama ; her fotoğrafın bir numarası olacak ,fotoğraflar önce barkovizyonda bir kaç kere dönecek ve sonra tek tek gösterilecek,herkesin elinde numaralandırılmış not kağıtları olacak ve 1 ile 10 arasında fotoğraflara oy verilecek ,en son kağıtları toplayıp sayım yapacağız ve 1.2.ve 3.seçilen fotoğrafı belirleyeceğiz.

Önemli not : Fotoğraf yarışmamıza sadece toplantımıza katılabilecek üyelerimizin fotoğrafları oylamaya girecek...

Salı günü görüşmek üzere hoşçakalın...

Toplantı tarihi : 31 mart 2009 salı
Toplantı yeri : Antalya Fotoğraf Kulübü ( Hakem kafe ) ulaşım planı forumda anfok toplantıları başlığı altında...

#riode' tarafından 26.03.2009 21:06:47 tarihinde düzenlendi.

#riode' tarafından 26.03.2009 21:07:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mart 2009, 21:05 - İp: 85.***.**3.183
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar Anfok yine güzel bir etkinliğe imza atıyor,Halk Eğitim desteği ile Serfitikalı 150 saatlik fotoğrafçılık eğitimi vereceğiz...Antalya Fotoğraf Kulübü üyelerinin katılacağı bu özel eğitim cumartesi pazar 5 er saat olmak üzere 150 saat sürecek ve heryerde geçerli bir serfitika verilecek...Bu eğitimin fiyatı da öyle çok yüksek değil sadece 100 TL...Çok yoğun ilgi olacağını düşünüyoruz o yüzden erkenden kaydınızı bana yaptırmanız gerekiyor...

Kurs başlangıç tarihi : 18 Nisan 2009 Cumartesi
Kurs bitiş tarihi : 26 Temmuz 2009 Pazar

Kurslar cumartesi pazar 5 er saat olarak gerçekleşecek,eğitim başlıkları, eğitim saatlerini ve eğitim yerini yakında açıklayacağız...

Bilgi için telefon : 0505 807 24 71

Tarih: 26 Mart 2009, 21:05 - İp: 85.***.**3.183
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar 5.gezimiz için düzenlediğimiz ankette son durumu sizlerle paylaşıyorum...oylamamız 7 nisan saat 20:00 de sonuçlanacak ve toplantımızda hepberaber göreceğiz...Gezi tarihini 12 nisan pazar olarak düşünüyoruz...salı günü toplantımızda son kararı vereceğiz hepberaber...

ankette hala oy kullanmadıydanız sizde gitmek istediğiniz yer için oy kullanabilirsiniz...

anketimize http://www.anfok.com/ 'dan ulaşabilirsiniz...

ankette 3 nisan 10:45 itibariyle son durum

Soru: Nisan ayındaki gezimizi nereye yapalım?

Olimpos - adrasan - çıralı ( 1 gece kalmalı) - 7 (29.2%)
Termessos - karain mağarası - 10 (41.7%)
Isparta eğirdir gölü- yazılı kanyon - 7 (29.2%)

Toplam oy: 24

#riode' tarafından 03.04.2009 11:00:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Nisan 2009, 10:54 - İp: 88.***.**2.95
riode
riode (üye)
Antalya / Amatör

Merhaba arkadaşlar bu haftaki toplantımızda tahtalı - döner gazino fotoğraf gezimizde tüm gün çekilen video görüntülerini izleyeceğiz,henüz görmediğiniz bu görüntüler çok keyifli ve çok güzel...

Bu haftaki toplantımızda 5.gezimizin yeri neresi olmuş onu da göreceğiz,saat 20:00 de bitecek anketimizde bakalım neresi 1.çıkacak.Gezi tarihini ve güzergahı da netleştireceğiz.Yine bol bol sohbet edeceğiz ve güzel vakit geçireceğiz,salı günü görüşmek üzere hoşçakalın...

Toplantı tarihi :7 nisan 2009 salı
Toplantı yeri : Antalya Fotoğraf Kulübü ( Hakem kafe ) ulaşım planı http://www.anfok.com/ forumda anfok toplantıları başlığı altında...

#riode' tarafından 07.04.2009 13:41:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Nisan 2009, 11:08 - İp: 88.***.**2.95