darkling
darkling (üye)
Malatya / Amatör

Ankaralı Netfotoğrafçılar

Arkadaşlar ben Ankara'da çok fazla görüntülenecek bi yer bulamadım açıkçası, 1986 dan beri burda olmama rağmen... Ankaralı arkadaşlar FaceBook da bi grup oluşturalım ve mümkünse ankara aktivitelerimizi burda paylaşalım ya da birlikte gidip görülecek ve hazırlanılabilecek konular olduğunda burdan paylaşalım...

ve hatta bu mesajı yazarken bi grup oluşturdum şimdiden Ankaralı olan herkesi bekliyorum...

http://www.facebook.com/group.php?gid=13613347470

Grup adı: Ankaralı NetFotoğraf.Com Üyeleri

[>:D

Tarih: 11 Nisan 2008, 19:53 - İp: 88.***.**9.227
darkling
darkling (üye)
Malatya / Amatör

Gruba ulaşamayıp Grup için davet isteyenler lütfen mail adreslerini bildirsinler...

Tarih: 11 Nisan 2008, 19:55 - İp: 88.***.**9.227
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

valla ankara üyeleri biraz tembeldir öle cok sık gezmezler.forumdan takip edebilirsin.

tıkla

bide sen baslıgın birkaç satır altında ankara cetesi diyede acıldı.bi gaz ver bakalım bire bulusma ayarlanılabilir belki.zaten herkes istiyorda icraat biraz sıkıntılı ben haftasonu gelemiyecegimden hiç muhabbeti,ni bile gecirmiyorum.hafta içi ancak.o da gün en gec cumartesi belli olacakda bende hafta içi çalışma programını yapayım.

Tarih: 13 Nisan 2008, 13:51 - İp: 85.***.**0.184
madrugada1
madrugada1 (üye)
Ankara / Meraklı

ben bi organizasyondan çok fotoğrafçılığa nasıl başlarım onu merak ediyorum,tabi öğrenci olmamın getirmiş olduğu kısıtlamalar altında... yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 18 Nisan 2008, 00:22 - İp: 78.***.**2.128
darkling
darkling (üye)
Malatya / Amatör

Merhaba madrugada arkadaşım makinen varmı önce onu sorayım. Ben var olduğunu düşünerek cevap yazıyorum sana, İnterette bi çok döküman ve site var fotoğrafçılıkla ilgili ama benim sana tavsiyem bulunduğun yerde mutlaka vardır bir fotoğrafçılık kursuna gitmen. ankarada Afsad ın açtığı kurslar var onları takip edersen sana çok fazla konuda yardımcı olur. bu arada makinen yoksa da mutlaka DSLR bi fotoğra makinesi almanı tavsiye ederim, merak ettiğin konular olursa [email protected] msn adresim daha detaylı konuşabiliriz. iyi çalışmalar...

Tarih: 18 Nisan 2008, 07:54 - İp: 85.***.**7.49
  • 1