snnakmn0693
snnakmn0693 (üye)
Ankara / Amatör

Ankara’daki Tüm Fotoğrafcılara Duyurulur

Türkiye de;

İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Denizli ve birçok ilimizde Fotoğrafcı arkadaşlarımız bir araya gelerek bir çok sosyal aktivitede yer alıyorlar. Kendi grupları ile geziler düzenleyip tanışma amaçlı organizasyonlar yapıyorlar.

Farkettim ki; Başkentimizde bu tarz bir birliktelik söz konusu değil. Bu gerçekten büyük bir eksiklik. Bu konuda üzerime düşeni yapmak istiyorum. Bence Fotoğrafcılık konusunda böyle bir gruplaşmayı hakettiğimizi düşünüyorum..!

Facebook Sosyal Paylaşım sitesi aracılığı ile sayfamıza ulaşabilirsiniz. Kurmuş olduğumuz sayfamızın amacı; Tüm Ankara'lı Fotoğrafcı Dostlarımız ile bir araya gelerek güzel işler başarmaktır.

Sayfamız; http://www.facebook.com/AnkFD

~~> NOT: Unutulmamalıdır ki, birlikten kuvvet doğar.

Sayfamızda, Fotoğrafcı Dostlarımız arzuladığı çalışmalarını dilediğince yayınlayabilir. Sizi temin ederim ki güzel işler altına "Ankara Fotoğraf Dostları" olarak imzamızı atacağız. Bu birlikteliğimiz sanmayın ki sadece sanal ortamda kalacaktır.
Amacımız; Çeşitli sosyal aktivilerde yer almak.
Tanışma Günleri, Toplantılar, Piknikler, Geziler, Toplu Fotoğraf Çekimleri olacaktır ve yeterli sayıya ulaşıldığında Fotoğraf Düelloları gerçekleştirilecektir. Sıkı dostluklar, güzel çalışmalar ve bilgi paylaşımları ile güzel bir birliktelik bizleri bekliyor..
SENDE TAŞIN ALTINA ELİNİ KOY, BU BİRLİK VE BERABERLİKTE SENDE YERİNİ AL..!

#snnakmn0693' tarafından 15.03.2013 18:56:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Mart 2013, 18:53 - İp: 176.***.**7.235
norman_rm
norman_rm (üye)
Ankara / Meraklı

Şu an 273 beğenen var sayfayı. Ama içerik hiç yok?
Hareket kazandırmak lazım.

Tarih: 6 Ağustos 2013, 12:03 - İp: 37.***.**7.208
darkavanger
darkavanger (üye)
İstanbul / Meraklı

grupta bişey paylaşılamıyor.

https://www.facebook.com/pages/Ankara-Demir-Spor-Kul%C3%BCb%C3%BC-Sosyal-Tesisleri/442793842406684

ANKARA DEMİRSPOR SOSYAL TESİSLERİ
Anadolu Bulvarı TCDD 2. Bölge Müdürlüğü Binası Yanı Marşandiz, Ankara
(0312) 211 0711
Havuzbaşı düğünler ve Kır Bahçesi
süsleme

Tarih: 6 Ağustos 2013, 14:32 - İp: 94.***.**7.221
snnakmn0693
snnakmn0693 (üye)
Ankara / Amatör

norman_rm ve darkavanger sizlerde sayfadan bana ulasırsanız eger sizlerede adminlik verip sayfaya ortaklasa el atarak bişeyler yapmaya calısalım bence ne dersiniz ?

Tarih: 2 Eylül 2013, 19:09 - İp: 176.***.**5.180
  • 1