zemesaj
zemesaj (üye)
Ardahan / Amatör

Ankara,li Amatörler Nerdesiniz

ANKARA,DA YAŞAYAN AMATÖRLER OLARAK NEDEN BİRLİKTE OLMUYORUZ.

Tarih: 18 Şubat 2004, 23:43 - İp: yok
sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

ben teklif ettim ama sadece 2 kişi katıldı, hadi şu işi yapalı

Tarih: 19 Şubat 2004, 09:17 - İp: yok
sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

bana da haber verin [email protected]

Tarih: 10 Mart 2004, 10:40 - İp: yok
mial
mial (üye)
Ankara / Amatör

Arkadaslar amatorler olarak birlesip ortaya birseyler cikarmak guc;tabiki birbirini tamamlayan bilgiler yararlidir fakat profesyonel yardim almak daha akillica ve hedefe giden kestirme yol. Ankaradaki fotograf sanatcilariyla ve derneklerle isbirligi yapin

Tarih: 10 Mart 2004, 17:56 - İp: yok
seckint
seckint (üye)
Ankara / Meraklı

Merhaba ben de Ankara lı bir amatörüm ama profesyonel bir makinam var ve dolabımın tozlu raflarında daha fazla beklemesini istemiyorum. Birlikte bu konuda birşeyler yapabileceğimizi düşünüyorum lütfen bana mail atın -->href="mailto:[email protected]" target="_blank" [email protected]rel="nofollow">[email protected]>

denizim83
denizim83 (üye)
Ankara / Amatör

ya bende amatörlerdeniimmmm

Tarih: 1 Mart 2005, 20:37 - İp: yok
allein
allein (üye)
Ankara / Amatör

bende ankarada yasayan amatorlerdenim msj larınızı bekliyorum..bu arada nisanda gazi üni versitesi iletişim fak.fotografcılık kulubu amasraya bi gezi düzenlicek ilgilenenler varsa gelişmelerden haberdar [email protected]

Tarih: 25 Mart 2005, 21:21 - İp: yok
drburaktan
drburaktan (üye)
Ankara / Amatör

Mrb arkadaslar ben de ankaralı bi amatörüm
bi etkinlik okursa büyü bi zevkle katılırım
[email protected]

Tarih: 20 Haziran 2005, 01:05 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

arkadaşlar ankarada fsk ve afsad var ama ileri fotoğrafçılk bilgisi ve tecrübe gerktiriyor.

Tarih: 23 Haziran 2005, 20:45 - İp: yok
lùinwe
lùinwe (üye)
Ankara / Meraklı

slm, ben de aranıza katılmak isterim. Yeni başlıyorum fotoğrafçılığa, beraber tecrübe de edinirim.

Tarih: 20 Ağustos 2005, 14:16 - İp: yok
sdymz
sdymz (üye)
Ankara / Amatör

Ben de yeni başlamış bi amatör fotoğrafçıyım, Kendime ev yapımı ışık sistemi oluşturmaya çalışıyorum. tanışıp birbirimizden güç almak hepimizin yararına olur dye düşünüyorum. örneğin yakın zamanda bir fotoğraf günü düzenliyelim. gerçi yaz olduğu için fazla katılım olmayabilir ama biz gelen arkadaşarla devam ederiz.

Tarih: 26 Ağustos 2005, 00:41 - İp: yok