sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

Amatörler Clubu

merhaba arkadaşlar ben ankaradayım ve ankaralı amatör arkadaşlara aramızda bir clup kurmayı öneriyorum. geziler fotoğraf günleri falan düzenleriz 10 kişi bile olsak yeter şimdiden ilginize teşekkür ederim

Tarih: 9 Şubat 2004, 14:04 - İp: yok
mial
mial (üye)
Ankara / Amatör

İyi fikir ama bunu nasil yapacagini aciklarsan daha faydali olur...

Tarih: 10 Şubat 2004, 13:32 - İp: yok
sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

mesala bir adres belirleriz(bir cafe olabilir) hafta sonu 1 saat oturup planlar yaparız aramızda para toplayıp minibüs tutar ve geziler düzenleriz dileyen ailesiyle birlikte gelir. birbirimizle bilgi alışverişi yaparız ne bileyim işte amatörüz ya kendimiz karar verir kendimiz uygularız ilerde de bunu resmileştirebiliriz bile aramıza yeni üyeler falan katarız, fikirlerinizi beklerim olursa olur olmazsa ne yapalım.))

Tarih: 10 Şubat 2004, 14:16 - İp: yok
barisink
barisink (üye)
Ankara / Amatör

Neden olmasın. Bende varım.

Tarih: 10 Şubat 2004, 18:05 - İp: yok
sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar ben [email protected] dayım fikirlerinizi bekliyorum sayımız 4 veya 5 olduğunda ilk buluşmamızı yaparız okey..

Tarih: 11 Şubat 2004, 10:24 - İp: yok
mial
mial (üye)
Ankara / Amatör

Bende varım ama ank. dışında okuduğum için sınırlı katılabilirim(ailem ank.da oturuyor ve ayda 1 sefer ank.a gelebiliyorum..)

Tarih: 11 Şubat 2004, 13:07 - İp: yok
1_root_1
1_root_1 (üye)
Sakarya / Amatör

merhaba arkadaşım mesajın eski tarihli grubunuzu kurdunuzmu ya da hala kurma fikriniz varmı bilmiyorum ama sizlerle beraber en azından bilgi paylaşımında bulunmak isterim ben sakaryada oturuyorm ama Allah'tan bi aksilik gelmezse aralık ayından sonra ankaraya yerleşicem bana grup hakkındaki son detayları yollarmısın ( [email protected] ) mail adresim

Tarih: 28 Temmuz 2005, 12:38 - İp: yok
whistler
whistler (üye)
Ankara / Amatör

benim de yanitim biraz gec oldu galiba ama olsun...
beni de bilgilendirirseniz sevinirim... [email protected]
gorusmek uzere...
efe

Tarih: 28 Temmuz 2005, 13:55 - İp: yok
gkhnknr
gkhnknr (üye)
Ankara / Meraklı

merhaba fikir çok iyi ben fotografcılıga yeni merak sardım fazla bilgim yok yani böyle şey oluşturulursa ktılmak isterim beni de bilgilendirirseniz sevinirim... ( [email protected])

Tarih: 18 Ekim 2005, 20:26 - İp: yok
cise83
cise83 (üye)
Ankara / Amatör

slm ben erkan bende ankaralıyım fotoğrafçılığa yeni başladım hobi olarak bana yardım edebilecek biri var mı şu anda hiç birşey bilmiyorum mailim: [email protected]

Tarih: 22 Ekim 2005, 21:21 - İp: yok
tulgen
tulgen (üye)
Ankara / Amatör

Çoook geç de olsa merhaba. Arkadaşlar bir yerden başlamak önemli. Başka hobilerimde benzer gruplar oluşturduk ve 15 de bir gibi görüşüyoruz. Siz hiç buluştunuz mu?

Tarih: 3 Aralık 2005, 02:03 - İp: 85.***.**4.44