unknown1011020
unknown1011020 (üye)
Hakkari / Doğa Fotoğrafçısı

3. Kütahya Netfotoğraf Buluşması

Bu haftasonu yahut gelecek haftasonu 3.Nf Kütahya Buluşmasını gerçekleştirmeyi planlıyoruz...
Sizin için hangi tarihin uygun olduğunu ve katılım durumunuzu yazarsanız ona göre bir tarih belirleyeceğiz...
Buluşmak üzere...

Tarih: 11 Eylül 2007, 13:59 - İp: 88.***.**3.33
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Ve 3. buluşmayıda gerçekleştirdik saat 5te buluştuk 1-2 saat çekim yaptıktan sonra burağın ayarladığı yerde iftarımızı açtık makinelerimizi ortaya koyduk lenslerimizi inceledik makinelerden,çekimlerden konuştuk ve sonra kaleye çıkmak üzere yola koyulduk pazarbeyi kısayol diyerekten ikna ettik ve çıkmaya başladık fakat ben yolu yanlış hatırlamışım uyaranda olmayınca biraz dik biryere geldik dik yamaçlardan geçmeyide başardık ve sonunda yorucu bir yürüyüşün sonunda pazarbeyin dunseayı ağırladığı dunsea abimizin ahanda bu dönüyor diyerek telaşlandığı mekanda yerimizi aldık burada söylenmeden edemeyeceğim pazarbey dışarınında döndüğünü sanıyormuş ooo çok yavaş dönüyor burası yarım saattir aynı yerdeyiz diye bir tepki gösterdi ama biz dışarının dönmediğini sadece içerinin döndüğünü biliyorduk yüzüne söylemedik güldük geçtik.Tripodumuz vardı gece çekimlerimizi yaptık soğuk havada dışarıda çaylarımızı yudumladık konuştuk eğlendik,öğrendik ve kalkma zamanı geldi allahım yine o kötü yol derken ben asıl yolu hatırladım(Biraz yanlış hatırladım ama sonunda yola çıkardım) yoldada bikaç fotoğraf çektik.Bu sefer daha rahat indik tabi ve vazoya geldiğimizde vedalaşma vakti gelmişti herkesdeki hüzün gözlerinden okunuyordu(Yoksa benmi abartıyorum).Sonra görüşmek dileğiyle güzel bir buluşmayı gerçekleştirdik çok güzel bir gündü.Bir dahaki buluşma ne zaman acaba....

Bu birkaç satırdan çok daha fazlası vardı tabi daha fazla uzatmak istemedim çünkü kendimden biliyorum çok uzun olunca okumaya üşeniyorum.

Gelin yaşayın buaradan anlatmakla olmaz

Tarih: 22 Eylül 2007, 23:56 - İp: 88.***.**9.87
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Allahım ya gülmekten öldürdün beni kardeşim. Yokmu foto eklesene. Yetişbey hazretleri serbest kürsüde konu açmış bile.
Hem ben dışarının dönmediğini biliyordum. Sizi denemek istedim.

Tarih: 23 Eylül 2007, 05:55 - İp: 88.***.**7.192
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

tabi tabi tabi tabi...............

usta ben ekledim eklemesine de sizden ses yok

Tarih: 23 Eylül 2007, 13:28 - İp: 88.***.**5.126