fz
fz (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yan Meslek Yapmak Gerekiyor Artık

selam meslektaşlar artık fotografcılık sektörü daralıyor ve bir yan iş yapmak gerekiyor eskişehirde işler cok düştü heryerde aynı galiba napmamız gerekiyor artık büyük küçük fotoğrafcılar kapanıyor neyazıkki umarım enkısa zamanda biter bu darboğaz. herkeze hayırlı işler

Tarih: 1 Mart 2008, 20:15 - İp: 85.***.**0.200
golge2
golge2 (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaşım belki haklısın ama bu işi bitiren birazda kendimiziz ben denizlideyim benim bildigim kadarı ile siz çoook ucuza çalışıyorsunuz galiba 36 lık amatörü 3,5 yada 4,5 ytl ye yapıyonuz bu dogru degil bence eskişehirde okuyan denizlili ögrenciler bile burada yaptırmıyor oraya gelince yaotırıyor düşününki taa oradan burayı bile etkiliyorsunuz ki kendi eskişehirdeki arkadaşların vay haline benim acizane düşüncem birlik olun fazla uzatmayayım kolay gelsin

Tarih: 1 Mart 2008, 22:53 - İp: 88.***.**8.53
fz
fz (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

haklısın ve ona benzer bir dünya indierrim digital baskı 10 ykr ve o söylediğin fiyata cd kayıt+albüm+büyütme hediye gibi birkaç arkadaş yüzünden boyle dernek toplantısı oluyor şerefleri üzerine yeminler ediliyo ceza kesilcek deniyor ama ertesi sabah aynı tas aynı hamam devam valla. 1.5 hyıldır ben 36 pozu 6 ytl yapıyorum sadece albüm var cd olursa 7.5 ama bugune kadar 1-2 müsteri hariç şikayet gelmedi

Tarih: 2 Mart 2008, 00:22 - İp: 88.***.**5.83
35izmir
35izmir (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Slm degerli meşlektaşlarım bırakalım şu kampanya işlerini zaten son dönemlerini yaşıyoruz mesleyimizin.Düne kadarbaskı yaptırdıgımız lablatuar,ların şubeligini yaptık onlara güzel paralar kazandırdık işler riske girmeye başlayınca baskı makinası olanlar kampanya yapmaya başladılar.Yazıkki hepimizin aileleri var.

Tarih: 2 Mart 2008, 04:22 - İp: 85.***.**9.144
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

#fotoasli' tarafından 17.04.2008 20:31:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mart 2008, 17:39 - İp: 88.***.**7.56
  • 1