zekierdinc
zekierdinc (üye)
Tekirdağ / Firma

Vesikalık Fiyatları

SELAM DOSTLAR SİZİN ŞEHRİNİZDE VESİKALIK TABAN FİYATLARI NEDİR,SİZCE NE OLMALI?BEN TEKİRDAĞ DA BU İŞİ YAPIYORUM BİZDE HALA 6 VSK YI 5 HATTA 4 LİRAYA ÇEKEN VAR.BU ORTAMDA REKABETİN Bİ ANLAMI YOK,BENDE ŞÖYLE YAPTIM 6 VSK İLE 24 VSK ARASI FİX 10 LİRA.GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.HERKESE HAYIRLI İŞLER.

Tarih: 1 Aralık 2009, 13:15 - İp: 85.***.**9.157
frtcngz34
frtcngz34 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

hesapta taban fiyatı verdiler istanbulda 6 vs 10
12 vs 15
24 vs 25
die ama uyan bi fotografcıyok herkes bildiğini okuyo para kazanacaklarını zannediyolar ama müşteriyi uyandırıyolar müşteride fotograf maliyetini biliyo çok para kazanıyozya buna bi dur demek lazım

Tarih: 1 Aralık 2009, 15:25 - İp: 78.***.**3.6
zekierdinc
zekierdinc (üye)
Tekirdağ / Firma

Evet durdemek gerekiyor ama nasıl.Fotoğrafçılar ya çok zengin yada para kazanmayı bilmiyor yada çok bencil.

Tarih: 1 Aralık 2009, 15:30 - İp: 85.***.**9.157
goldman31
goldman31 (üye)
Hatay / Stüdyo Fotoğrafçısı

ilk önce selamlar
ben de Hatayda fotoğrafçılık yapıyorum inanılmaz berbat bir piyasa yazıyorum

24vSk=4 hatta hatta 3 lira

Tarih: 1 Aralık 2009, 16:18 - İp: 78.***.**5.128
zekierdinc
zekierdinc (üye)
Tekirdağ / Firma

İnanamıyorum 24 vsk 3 lira hee yuh yani yuh.Biz ozaman iyiyiz..

Tarih: 1 Aralık 2009, 16:22 - İp: 85.***.**9.157
yldrm
yldrm (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotoğraf stüdyoları şehirdeki bulundukları konuma, yakaladıkları kaliteye göre fiyat vermelidir.bulunduğu şehirde marka olmuş bir fotoğraf stüdyosu diğer fotoğraf stüdyolarına benimle aynı fiyatta çalışacaksınız gibi bir baskıda bulunmmalıdır.bir şehirde fiyatlar tüm stüdyolarda aynı olursa müşteri doğal olarak merkzdeki veya marka olmuş stüdyoyu tercih edecek diğer stüdyolar da her gün müşteri kaybedeceklerdir.ama maalesef her şehirde bu markalaşmış stüdyolar diğer stüdyolara fiyat birlikteliği konusunda baskı yapmaktadırlar(çünkü bu fiyat birlikteliği onların işine yaramaktadır) rekabetler de bu nedenle ortaya çıkmaktadır.ama rekabetlerde büyük balık küçük balığı yutar atasözü bazen gerçekleşmez küçük balıkta büyük balığı bazen altedebilmektedir

Tarih: 3 Aralık 2009, 19:10 - İp: 88.***.**5.146
zekierdinc
zekierdinc (üye)
Tekirdağ / Firma

Zaten amaç mantar gibi bir bilgisayar ve bir makina sı olan herkesin dükkan açmasıyla bu işleri bu hale getirenleri piyasadan temizlemek olmalı.Bizim burada şehir merkezi 1,5 km lik bir cadde ve tam 22 fotoğrafçı var hesabını siz yamın kaç metre arayla bir fotoğrafçı var.Dönerci değilki bu her dakika iş yapsın.

Tarih: 4 Aralık 2009, 08:02 - İp: 88.***.**1.132
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben işyerimi bu nedenle kapattım inanınki hiç pişman değilim kurtuldum sizlerede tavsiye ediyorum boyoz gevrek satın daha iyi

Tarih: 4 Aralık 2009, 22:49 - İp: 85.***.**9.130
okaykay_1
okaykay_1 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

bizde 26adet 1 büyük 8tl

Tarih: 10 Aralık 2009, 22:19 - İp: 81.***.**3.214
  • 1