ebru_13
ebru_13 (üye)
Bitlis / Reklam Fotoğrafçısı

Ne Olacak Fikirleriniz Lütfen

STUDYO RESİMLERİ 7 YILDIR AYNI FİYAT A ÇEKİYORUZ
İLDE 2 LABORATUVAR İLÇE OLARAKTA 3 KİŞİYİZ AMA ANLAŞAMIYORUZ. GURURUMUZ HEP BİR YERDE SORUN OLDU YA 2 KİŞİ ANLAŞTIK 3 ÜNCÜ ANLAŞMAYA YANAŞMADI YADA 3 ÜMÜZDE ANLAŞAMIYORUZ. BİZE BİR YOL GÖSTERİN

Tarih: 11 Nisan 2008, 15:52 - İp: 81.***.**5.223
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Anlaşsak dahi, nereye kadar..

Bir müşteri geldi (fotoğraf çekinmek maksadı yok) rötüşlü vesikalık fiyatını sordu.. 6 adedi 10 ytl, 12 adedi için 15 ytl fiyatı söylediğimde, cebinden örnek çıkardı, "-Kayseride, 3 liraya çektirdik" şeklinde konuştu..

Adamlar üşenmiyor, sektörümüzün haliyle dalga geçmek için mi , başka ne maksatla ise... Dolaşıp "-fiyatınız yüksek" demeye kalkıyor.. Üsturuplu şekilde, sabırla cevap vermeye kalktığımda, (herkesin sanatı farklıdır şeklinde) vakit öldürmek için dolaşan zatların gidesi geldi nedense..

Yakın zamanda, 6 adet vesikalığı 50 ytl ye çektiremeyecekler.. Çünkü, işin üstadı stüdyolar kapanıp gidecek.. [>

Tarih: 11 Nisan 2008, 17:27 - İp: 85.***.**2.175
obrada
obrada (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar pardon ama ben yeni üyeyim ve kendime slr makina almak istiyorum ve Canon EOS 450 D üzerinde duruyorum alakasız oldu konu ile belki ama ancak bunu becerebildim kusuruma bakmayın ve yorum-yardımlarınızı (fiyat konusuda dahil ) bekliyorum

Tarih: 11 Nisan 2008, 23:42 - İp: 88.***.**6.28
  • 1