e.baysan
e.baysan (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotoğrafçılıkta Yenilik..

Arkadaşlar çoğumuz bu işten ekmek yiyen arkadaşlarız. Burada herkesin kendi dükkanında müşterilerine sunduğu yenilikleri veya farklılıkları bahsetmesini istiyorum. Tek amacımız film,makine satmak veya stüdyo işiyle uğraşmak vb. olmamalı.. müşterilerinizin dikkatini çeken,hoşnut kaldıkları değişik fikirleri bekliyorum..
Çünkü herşey kendini yenilemekle başlıyor..

Tarih: 15 Mart 2008, 02:00 - İp: 88.***.**0.209
ebru_13
ebru_13 (üye)
Bitlis / Reklam Fotoğrafçısı

BEDAVA VEREREK BAŞALYABİLİRSİN MESALA ÇOK GELİR MÜŞTERİ SANA TAVSİYE EDERİM

Tarih: 27 Mart 2008, 12:41 - İp: 88.***.**6.132
002
002 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili arkadasım sınırlısın ama bu her yerde var ne olursa olsun sakın olmalıyız sadece fikir soruyor arkadasımız .....diğer yorumlarınızı da okudum ama elden gelecek bişe yok ....soru soran arkadasa gelince daha prof düşünebilirsin örne ben üst kat bayan kuaforu nısan elbısesı abiye gelinlik olarak kullanıyorum anlayacagın fotograf kuafor vs vs hepsı bır arada musterı ayrı ayrı yerlerden randevu almıyor hepsını bız yapıyoruz araba süsü dahil bi düşün istersen .... allah yardımcımız olsun..amin

Tarih: 16 Nisan 2008, 17:36 - İp: 85.***.**7.128
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

vs lerının üstüne nazar boncugu koy

Tarih: 15 Mayıs 2008, 11:58 - İp: 88.***.**2.186
mrtcoskun
mrtcoskun (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 15 Mayıs 2008, 18:09 - İp: 88.***.**9.58
merandve
merandve (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar herkes fikir paylaşırsa benim senden bi farkım kalmaz ben hergün düşünüp hergün yeni bir şey üretmeye çalışıyorum rabbime bin şükür de bunun meyvesini alıyorum kendin üret bence başkasından bekleme

Tarih: 16 Mayıs 2008, 18:56 - İp: 85.***.**6.177
  • 1