catapat
catapat (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fotografcılık Ayaklar Altında

slm arkadaslar artık meslegimiz tam ayaklar altına düstü bir dijital makine alıp birde pc dükkan acan bebeler hepimiizn yakınında vardır buna bi dur diyecek merci de yok cünkü devlet iş yeri acılsın bana vergi gelsinde naparlarsa yapsınlar arkadaslar bu iş ciddi hele birde kıslarını eşlerini fotografcılara guvenerek yalnız gonderen musterilerimizde bundan tedirgin olmaya baslıcak önüne gelen iş yeri acıyo yemin ediyom bu meslege bulastıma cok pişmanım ama bu saatten sonra yapacak bişeyim yok yani suan ben kendi iş potansiyelim var ama bu düşünce napacam onu düsünüyorum

Tarih: 17 Ekim 2006, 11:14 - İp: 88.***.**1.128
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

haklısında kardeş bizde bir zamanlar bebelerdik biz üç kardeşiz ben ortancasıyım ve 3 stüdyomuz var izmirde bide almanyadaki kardeşimin var onuda sayarsak 4 tane bu meslege ilk abimin yanında başladım kamera cekerek sonra karanlık oda stüdyo digital derken biryerlere geldik ilk dükkanı 97 de açtık bişeyler yaptıkki hala ayaktayız ve ilerliyoruz işini iyi yapan hep kazanır yapamayan kaybeder yakınmamız gereken bebeler degil teknoloji bence okadar hızlı ilerliyorki yetişmek ve yakalamak gercekten cok zor ve maliyetli teknolojiyi takipte iyi isen işini severek ve güzel yapıyorsan ayakta kalırsın zamanında bizim yanımızada stüdyo kuruldu herkes rekabetten söz etti ben yapmadım 6 ay sonra kepenglerini kapattılar sizlere tavsiyem işinizi iyi yapın fiyat ve rekabet konusunda ise kim ne yapıyorsa onu yapın bulundugum ilcede zamanında en küçük sdütyoydum şimdi 2 inci sıradayım hedefim 1 inci sıraya gecip rekabete giren herkesin önünü kesmek ve normal bi şekilde normal fiyatlarla calışmak bu meslekte en cok kızdıgım konu fiyat rekabeti ve cekilen hertürlü fotonun yanında verilen büyük resimler anahtarlık albüm cerceve vb şeylerin önünü kesmek tabi siz yapmıyormusuz diyebilirsiniz kim ne yapıyorsa aynını yapıyorum

Tarih: 9 Aralık 2007, 15:42 - İp: 85.***.**4.241
fildisi
fildisi (üye)
İstanbul / Amatör

çok saçma bi yakarı$ oLmu$ seninki ..ben hiç etrafta eLine dijitaL aLan bir bebenin dükkan açan görmedim.. nerde ya$ıyorum acaba.. sevgiLer.

Tarih: 9 Aralık 2007, 18:18 - İp: 85.***.**9.52
erol2015
erol2015 (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

14 YAŞINDAN BERİ YAPIYORUM BU İŞİ ÇEKİRDEKTEN YETİŞTİM
BİLENDE YAPIYOR BİLMEYENDE AMA BİLMEYENLERİN SONU BELLİ
BIRAK AÇAN AÇSIN SEN KENDİ İŞİNİ YAP ZATEN FOTOĞRAFÇILIĞIN GELECEĞİ YOK ZANNEDERSEM ON YIL SONRA PEK Bİ STÜDYO KALMAZ

Tarih: 12 Aralık 2007, 12:25 - İp: 88.***.**1.116