yaprak
yaprak (üye)
Malatya / Meraklı

Fotoğraf Stüdyosu Açmak

Malatya'da yaşıyorrum. İlerde bir gün dijital stüdyo açmak niyetindeyim. merak ettiğim şeyler var yadımcı olursanız sevinirim: iş yeri açmak için fotoğrafçılık hakkında herhangi bir belge , sertifika vb. şeyler gerekiyor mu? Yani isteyen herkes dijital fotoğraf stüdyosu açabilir mi? Şu anda yeteri derecede bilgim olduğunu varsayarsak herhangi bir belgem olmaksızın fotoğraf stüdyosu açabilir miyim? Bunda hukuki engeller çıkmaz mı?

Ne yapmak gerekli?

Tarih: 17 Ağustos 2004, 14:12 - İp: yok
conice
conice (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş sana güzel bi tavsiye veriyim.Ticaret odasına gidiyorsun üye oluyorsun.Arkadan Fotografcılık odasına gidiyorsun.Ticaret odasına kayıtlı oldugun için ticaret odası fotografcılık odasıyla aynı anda 2 kayıdı kabul etmiyor bu yüzen istediğin gibi işletebilirsin.Fotografcılık odasına kayıt olamadıgın için mecburen her türlü açarsın çünkü biz yurt dışına mal üretiyoruz.ve fotograf üzerine iki oda birbirini kabul etmiyor.bu yüzden yurt dışına üretim yaparsan hiç kimse bişey diymez zaten ticaret odası hukuken anlaşmasında bildiriyor.Kesinlile kayıt olmayacak diye

Tarih: 13 Eylül 2008, 03:05 - İp: 85.***.**6.233
muska52
muska52 (üye)
İstanbul / Amatör

dostum acaba hangi kuruma gitmemiz gerekiyor gerekli hukuki işlemleri başlatmak için.vakit nakittir bir an önce almaya çalışmalı.

Tarih: 29 Eylül 2008, 18:02 - İp: 78.***.**2.48
miniplato
miniplato (üye)
İstanbul / Firma

http://www.facebook.com/pages/Mini-Plato-G%C3%BCnl%C3%BCk-Kiral%C4%B1k-Foto%C4%9Fraf-St%C3%BCdyosu/155255594612412?ref=hl Arkadaşlar ilgilenen varsa çok uygun fiyata kiralayabileceğiniz şişlinin göneğinde bir stüdyo var linkten ulaşabilirsiniz...

Tarih: 12 Kasım 2012, 13:50 - İp: 24.***.**4.102
tolunay11
tolunay11 (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

DÜKKAN AÇMAK İSTİYORUM ÜNİVERSİTE DİPLOMASI VE FARKLI KURSLARDA 2 ADET SERTİFİKA VAR FOTOĞRAFÇILIK ÜSTÜNE YETERLİ KALIR MI ?
ACİL BİLGİ GEREKLİ LÜTFEN !!!!!

Tarih: 30 Temmuz 2013, 15:23 - İp: 85.***.**7.97