eagle82
eagle82 (üye)
Bursa / Özel Gün Fotoğrafçısı

Dernekleşme

MERHABALAR BEN BİR STUDYO FOTOĞRAFÇISI OLARAK ŞUNU SAVUNUYORUM BENCE DERNEKLER KURUP HAREKET ETMELİYİZ HERKES FİKRİNİ ORTAYA KOYMALI VE HAKKIMIZI BU ŞEKİLDE ARAMALIYIZ VESİKALIK İŞİMİZİ BİTİRMEK İSTİYORLAR ÜNİVERSİTELERİN ÇOĞU WEB KAMERASIYLA KAYIT YAPTI VE BİZ DE SEYRETTİK TABİİKİ BİRLİK BERABERLİK OLURSA ANCAK AYAKTA DURABİLİRİZ YOKSA SON ÇIRPINIŞLAR BUNLAR BU OLAY İLK OKULLARA KADAR GELİRSE BİZİM İÇİN İYİ OLMAZ HERKES BULUNDUĞU YERDE GRUBLAŞSIN SAYGILAR SUNUYORUM HAAA. BİRDE KİMSE MADDİ GÜCÜNÜ ÖNE SÜREREK HAVALARA ÇIKMASIN BENİM MINILAB IM VAR BEN BİTMEM DEMESİNLER DÜŞMEZ KALKMAZ BİR ALLAH TIR SONUNDA HEPİMİZ AYNI KEFENLE GİDECEĞİZ . RAMAZAN-I ŞERİFİNİZ MUBAREK OLSUN HAYIRLI RAMAZANLAR . -MUSTAFA-

Tarih: 23 Eylül 2006, 19:37 - İp: 88.***.**7.5
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Mustafa bey..

Dileklerinize aynen katılıyorum...

Selamlar... Hayırlı ramazan ayı dilerim...

(site yönetimi bir süre sonra, konuyu stüdyo fotoğrafçılığı bölümüne taşıyacaktır.. oradan takip etmek gerekebilir.)

Tarih: 24 Eylül 2006, 13:09 - İp: 85.***.**7.94
cevat
cevat (üye)
Sakarya / Firma

#cevat' tarafından 19.11.2009 14:25:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Eylül 2006, 16:42 - İp: 81.***.**9.140
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

3-5 senede bir aklımıza gelir..

ödemediğimiz aidatlarla hatırlanırız..

şaka bir tarafa, Gebze, İstanbul ve İzmit arasında ikilemde kalıyor.. bizi İstanbula bağlayacaklardı bir ara.. İl yapacaklardı (göya) ...

Sakarya ve Bursa şanslı.. . İstanbul'a uzak...

Tarih: 25 Eylül 2006, 21:22 - İp: 85.***.**9.95
myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Mustafa bey öncelikle Ramazan ı şerifiniz mübarek olsun sizin ilde Fotoğrafçılar Odası yokmu.
Dileklerinize katılmamak mümkünmü saygı ve sevgiyle

Tarih: 27 Eylül 2006, 08:07 - İp: 85.***.**5.23
catapat
catapat (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

aynen arkadasıma katılıyorum zaten boyle kendımızı savunacak haklarımızı savunacak bı dernek yada baska seyler yapmassak ılerde eskıden fotografcılar vardı mazıde kaldı gıbı cocuklarımıza anlatırıs

Tarih: 7 Ekim 2006, 12:20 - İp: 88.***.**9.189
  • 1