onuruzmez
onuruzmez (üye)
Kocaeli / Amatör

Gercek Siyah Beyazcılar

merhaba arkadaslar genellıkle dıgıtal kullanıcıların hakım oldugu bır sıtede karanlık oda kullanarak sıyah beyaz fotografa ılgı duyan arkadaslar var mı ? Onlarla ıletısım kurmak benım ıcın cok buyuk bır zevk olacaktır ... sımdıden teskkurler ...

Tarih: 11 Ağustos 2004, 01:56 - İp: yok
memintemel
memintemel (üye)
Sivas / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba arkadaşlar ben kendim için siyah beyaz fotoğraf baskı makinası arıyorum evde çalışacağım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 15 Nisan 2007, 20:14 - İp: 88.***.**5.117
memintemel
memintemel (üye)
Sivas / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba arkadaşlar ben kendim için siyah beyaz baskı makinası arıyorum evde çalışacağım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 15 Nisan 2007, 20:17 - İp: 88.***.**5.117
grafikir19
grafikir19 (üye)
Ankara / Amatör

Onur bey selamlar ben Ankaradan Hüseyin Kurt [email protected] msn adresinden de görüşebiliriz. benim ilgi alanımda 8mm marafilimler bunula ilgili olarak elimde cihaz mevcut 8mm marafilimleri bulduğum teknikle sorunsuz olarak dvd ve vcd formatına çeviriyorum müzik eşliğinde.

Tarih: 26 Nisan 2007, 16:23 - İp: 88.***.**4.94
hightech
hightech (üye)
İstanbul / Meraklı

Karanlık oda ve analog makinalarla geçen güzel günler
bir daha gelmiyecek bir rüya sanki.

Tarih: 30 Kasım 2007, 15:35 - İp: 194.***.**1.69
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

yıllaaaaar geçti siyah beyaz resimlerimizi tab da ve agrandizörde basmayalı o ilacın tırnaklarımızı kınalı yaptığı günler geldi aklıma günde 8-10 saat baskı yapardık resimleri ellerimizle yıkardık ama ben o günleri hiç özlemiyorum gözünü seveyim dijitalin sadece nostalji

Tarih: 30 Kasım 2007, 17:49 - İp: 85.***.**4.221
kerim!
kerim! (üye)
Ankara / Amatör

siyah-beyaz bir hayat biçimidir...

Hayatın her bölümünde rastlarız siyahlara,beyazlara...

Siyah-Beyaz fotoda resme ayrı bir güzellik katar...

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam...

Tarih: 3 Ocak 2008, 14:44 - İp: 88.***.**0.101
ilkerkurt
ilkerkurt (üye)
İçel / Amatör

slmlar bende bu konuda yanı sıyah beyaz konusunda kendımı gelıstırmeye calısıyorumm cektıgım sadece sıyah beyaz 1000 e yakın foto var 3 senedır kendı capımda fotograflar cekıyorum sıteyıde yenı kesfettım ve sıyaz beyazımı burada ılerletmek fıkır alısverıslerıyle bu konuda iyi işler cıkartacagıma veya hepberaber cıkartacagımıza ınanıyorum ırtıbat ıcerısınde olursak sevınırım kolay gelsın saygılar ..

Tarih: 20 Şubat 2008, 12:03 - İp: 88.***.**0.67
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

KARANLIK ODA NE OLUYO HALA ANLAMADIM OFFF
BENİ AYDINLATIN...

Tarih: 7 Nisan 2008, 19:31 - İp: 88.***.**4.109
embrujo
embrujo (üye)
Ankara / Amatör

BENİM MERAK ETTİĞİM BİR SORU VAR NEDEN FOTOGRAFLARDA SİAH BEYAZIN ETKİSİ COK DAHA MİSTİK OLUYOR DAHA İLĞİ CEKİÇİ RENKLENDĞİ ZAMAN O KADAR BÜYÜLEYE MİYOR AYNI KARE İNSANI

Tarih: 12 Nisan 2008, 15:09 - İp: 88.***.**1.157
marazul
marazul (üye)
Zonguldak / Amatör

yaklaşık 4 senedir karanlık odada çalışıyorum..dijital çekim bana göre değil....oranın kokusu bile farklı benim için

Tarih: 20 Haziran 2008, 23:40 - İp: 88.***.**4.86