kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Yama Programı Arıyorum!!!!!

slm ben bişeyi merak ediyorum yeni bir oyun aldığımızda yada program indirdiğimizde türkçe yamalarını arıyoruz sonucunda netten buluyoruz ama bunu yapanlarda bizim gibi insanlar bizde kendi yamamızı yapcak istediğimiz yerlerin renklerini değiştirsek buna örnek mesela gta vice city adam petrolün ismini değiştiriyor arabanın şeklini rengini değiştiriyor menülerini alt yazılarını türkçeleştiriyor fifa oyunlarında pankartları değiştiriyor bayrak değiştiriyor ses değiştiriyor arka plan değiştiriyor değiştiriyor ama hangi programla bildiğiniz güzel bir program varsa lütfen yardımcı olun kendi yamalarımızı kendimiz yapalım bu saydıklarımı tek programla mı yoksa sesleri ayrı yazıları ayrı şekilleri ayrı programla mı yardımcı olursanıx sevinirim.

benim elimde Resource Tuner adında program var ama 30 günlük türke yapacağım dosyayı açınca serial filan istiyor yani daha kullanamadım sizden başka bir program ismi istiyorm.

şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar!

Tarih: 7 Nisan 2007, 23:23 - İp: 81.***.**7.252
jeslogo35
jeslogo35 (üye)
İzmir / Amatör

kardeş bende var ama nasıl gönderecem sana

Tarih: 17 Nisan 2007, 21:24 - İp: 88.***.**9.242
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

msn den gönderimi olursa ordan yada bi upload sitesinden olabilir sen nasıl istersen mesajını bekliyorum mail adresim özelinde!

Tarih: 19 Nisan 2007, 17:58 - İp: 85.***.**7.137
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Oyunlar içinde grafik kodlamaları var. Her firma değişik şekilde kullanıyor ve bunları değiştirmek için editörleri var EA firması bu editörleri kendisi veriyor web e. Yani editörler yardımı ile dediğin şey kolayca yapılıyor. Sadece oyunun grafiklerini hangi uzantı ile yaptığını ve bunu hangi programın açacağını bulman gerek.

Tarih: 26 Nisan 2007, 11:24 - İp: 88.***.**6.22
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

teşekkür ederim!

Tarih: 27 Nisan 2007, 20:25 - İp: 85.***.**7.137
  • 1