kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Win. Xp Uzak Masaüstü Bağlantısı

slm windowsumuzda bulunan win. xp uzak masaüstü bağlantısı nasıl kullanabiliriz bilen var mı?5-6 yılı aşkın bir süredir bilgisayar kullanıyorum bunu hep görüyorum ama kullanmasını bilmiyorum.

eğer kullanmasını bilenler varsa maddeler halinde yazarak bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

iyi çalışmalar!

Tarih: 23 Şubat 2007, 17:38 - İp: 85.***.**2.83
kemal37
kemal37 (üye)
Kastamonu / Amatör

Uzaktan masaüstünü değilde uzaktan yardımı biliyorum.
msn den sırasıyla eylemler>uzaktan yardımı çalıştırı tıklıyosunuz size bir liste açılıyo bu listede msn adresinizde çevrim içi olanlar görünüyor ve bunlardan birine yardım talebi gönderiyorsunuz karşıdaki kabul ederse sizin pc nizin masaüstü karşı tarafa gidiyor yani sizin bilgisayarınıza girmiş oluyor karşı taraftan sizin bilgisayarınızı yönlendirip size yardımcı oluyor onun ne yaptığını görebiliyorsunuz.
İstemediğiniz birşey yaptığında esc ye basıp iptal edebiliyorsunuz.

Kolay gelsin....

Tarih: 23 Şubat 2007, 17:49 - İp: 88.***.**6.96
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

kemal_5216 abim çok teşekkür ederim msn ye girip online birisiye deneyeceğim ben de msn değilde başlat-donatılar-iletişim seçeneğinden girileni biliyorum bunu da deneyeceğim tekrar teşekkürler iyi çalışmalar!

Tarih: 23 Şubat 2007, 18:31 - İp: 85.***.**2.83
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

bunun için programlar var onları denesen

gotomypc mi öyle bi program vardı

Tarih: 24 Şubat 2007, 00:07 - İp: 88.***.**8.69
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

bisquit öneriniz için teşekkür ederim programsız olanını deneyeceğim ondan sonuç alamazsam dediğiniz programı indiririm iyi çalışmalar!

Tarih: 24 Şubat 2007, 13:33 - İp: 85.***.**2.83
  • 1