ocgultekin
ocgultekin (üye)
İstanbul / Amatör

Slayt, Vcd, Dvd Hazırlama

Daha önce slayt gödterisi ve vcd hazırlamada Adobe Photo Albüm 1.0 kullandım vcd hazıladığımda gördüğüm kalte ve kullanım kolaylığı gibi yönlerden beni çok memnun etti. Fakat proğramı bir türlü cracklayamadım. HP firmasının hazırlamış olduğu ücretsiz bir proğram denedim tam anlamıyla bir rezaletti. Size sormak istediğim konu şu: VCD, DVD, Slay Gösterisi hazırlayabileceğim kaliteden ödün vermeyen bir proğram tavsiye edebilirmisiniz. Özellikle VCD hazıladığımda kalitesi iyi olacak, efekler ve müzik konusunda zengin bir kullanım imkanı sunacak

#ocgultekin' tarafından 02.05.2005 00:44:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Mayıs 2005, 00:43 - İp: yok
iestarla
iestarla (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

herkeze meraba arkadaşlar bende vcd-dvd ve resimlerle uğraşıyorum bunun için ulead studyo 8 kullanıyorum resim kalitesinin bozulması vcd nin çözünürlüğünün düşük olmasından dvd de böyle bir sorunla karşılaşmadım bu proğramla resimleri istediğin gibi işleye bilirsin ses efek müzik gibi kolay gelsin

Tarih: 13 Haziran 2005, 15:45 - İp: yok
crnajans
crnajans (üye)
Ankara / Reklam Fotoğrafçısı

Hazırladığınız resim gösterisini önce AVI olarak atıp Nero ile vcd yaparsanız bozulma biraz daha az olur))

Tarih: 15 Haziran 2005, 17:00 - İp: yok
ocgultekin
ocgultekin (üye)
İstanbul / Amatör

Bu konuda yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bahsettiğiniz tüm proğamları indirdim ve kulanıyorum. Henüz ayrıntılı inceleme fırsatı bulamadım. Ama ilerleyen zaman içinden hangisinden en iyi sonucu aldığımı yine burada yazacağım.

Tarih: 16 Haziran 2005, 00:21 - İp: yok
rasit
rasit (üye)
İçel / Meraklı

nero'nun visionexpresini dene ayrıca Ulead firmasının DVD movie factory....... gibi profosyonel cd ve dvd slayt programları vardır

Tarih: 6 Temmuz 2005, 10:39 - İp: yok
pegasus
pegasus (üye)
Zonguldak / Firma

bende var istersen gönderyim prosohow gold crakli

Tarih: 28 Temmuz 2005, 02:34 - İp: yok
goxel09
goxel09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

memories on tv 3 en kullanışlısıdır.....

Tarih: 2 Temmuz 2009, 13:04 - İp: 88.***.**3.93