robot1
robot1 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

Photo Key 2,0 Ve 3,0 Hakkında Bilginize

değerli arkadaşlarım biliyorsunuz photoşhopta arka fon kesimlerinde zorlandığımız için yeşil ve mavi fonda çekim yaparak kestiğimiz photo key programını aslından profesyonelce inceledim.gerekli şifresini bile kırılmış durumda innceleme sonunda vardığım kesin sonuç şu berbat .evet tam anlamıyla berbat.çünkü farklı renk guruplarında şahısların kenarlarında gölgeler bırakıyor.bu programı asla ve asla satın almayın derim.en güzel saç kesim programı olan photoşhopun içine yama yapılan knock out'la saçları fondan ayırarak pah kalemiyle etrafları temizleme metodudur. kapınıza gelen satıcı diz üstü bilgisayarda kesim yaparak ekran valuluğunda detaylarda kesimlerde olan hataları sizden gizliyor.siz tam kesim yapıyor sanıyorsunuz ama kesmiyor.lütfen bu uyarımı dikkate alın ve sakın paranıza üdülmeyin.bir örnek vereyim yeşil renkli ve mavi alacalı bir elbise giyeni kestirin o şahsıda kesiyor. akıllı olun emi esnaf kardeşlerim.hepinize saygılar sunarım.

Tarih: 2 Mayıs 2010, 21:26 - İp: 88.***.**2.252
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sağol kardeş TOPAZREMASKA DEVAM

Tarih: 8 Mayıs 2010, 16:02 - İp: 88.***.**5.14
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

ASLINDA BENCE EN İYİSİ CS 5 DE VAR

Tarih: 20 Mayıs 2010, 10:45 - İp: 85.***.**8.226
chetin
chetin (üye)
Çanakkale / Profesyonel Fotoğrafçı

Ben programı 3 senedir kullanıyorum ve tek kelimeyle mükelmmel sonuç elde ediyorum. özellikle mavi yeşil elbiselerde hiç sorun yaşamıyorım. sizin yazadığını zsorun ayarlardn kaynaklanıyor sanırım.

Tarih: 19 Temmuz 2010, 23:45 - İp: 78.***.**3.229
rpg007
rpg007 (üye)
Ankara / Meraklı

kesinlikle remask 2.0

Tarih: 30 Temmuz 2010, 14:42 - İp: 78.***.**8.62
gokhan32
gokhan32 (üye)
Tokat / Stüdyo Fotoğrafçısı

1 senedir kulanıyorum tek kelime muhtesem yanlısın var senin kardeş süper bi proğram 2 sn de acıp fona atıyorum o şekilde hızlı ve kesim kaliteli saçların tel tel kesiyor şitletle tafsiye edilir

Tarih: 15 Ekim 2010, 12:00 - İp: 88.***.**6.140
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

gokhan32 arkadaşımakatılıyorum bende yaklaşık 3 senedir falan kullanıyorum mükemmel bi kesimi var ki ışık ayarı ii olursa hiç sorun yaşamazsınızister inanın ister inanmayın ben bütün vsklıklarımı yeşil fonda çekip fonluyorum eğer adamın veya kadının üzerinde yeşil bi yer varsa orayı seçip inverse select diom tersini seç diom ve kilit kırıkken yani layer biçimindeyken 3 4 saniye gibi kısa bi sürede bununla kesiom ayrıca gelin damat veya boy resimlerimde fonla saçı karışık seçip yani bu extracta yapıyoruz ya onu ben lasso toolla yapıp bölüm bölümdekullanıyorum hatta bi kaç resim upload edeyim bi bakın
http://img151.imageshack.us/img151/3733/l58.mp4

#yalvacyesilcam' tarafından 26.11.2010 09:53:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Kasım 2010, 09:52 - İp: 78.***.**3.243
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

gri fonda çekiyorum ben. backround eraser tool ile kusursuz kesiyorum. yalvacyesilcam ın yaptığı işlem süresinden daha az sürede kesim yapıyorum ben.

Tarih: 2 Aralık 2010, 18:03 - İp: 78.***.**2.252
rgbss
rgbss (üye)
Tokat / Stüdyo Fotoğrafçısı

haklısınız robot kardeş bence sizin solediğiniz knock bile işe yaramaz ben şimdi yeni yukluyorum programsız sac kesimini gorsel koyacağım siteye link atarım

Tarih: 30 Aralık 2010, 21:26 - İp: 78.***.**3.31
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar para vermeyin aslında hiç bi plugine para vermeyin bende var ben veriyim size eğer flaslarınız iiyyse bu yeşil kesim manyak bişii ben yaklaşık 2 senedir bütün vsk larımı bu programla hallediyorum sonuç süper... sadece studyo fotoğrafçılarına verebilirim beni arayın ne lazımsa halledelim ama acele etmeyin akşamları falam bakarız ok .. 0246 441 5371 halit ben .. :D

Tarih: 24 Ocak 2011, 23:27 - İp: 78.***.**8.255
  • 1