kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Limewire Skıncalı Mı??????

slm arkadaşlar bişeyi merak ediyorum bu kullandığımız limewire programı sakıncalı mı biz kullanıyoruz ama paylaşım dosyaları nasıl oluyor herkes upload ediyor ve o upload edilen dosyaları mı indiriyoruz yoksa adamlar bizim bilgisayarımızın için deki dosyaları haberimiz olmadan çekiyorlar nasıl oluyor bilen var mı?

ben pc mizde ki dosyaları habersiz çekiyorlar diye duydum bilen varsa cevap bekliyorum.

birde dediğim gibi kaçak alıyorlarsa birsürü insanın önemli bilgileri var bunları paylaşmak istemez bunun bir engellemesi oluyormu program açıkken mi çekiyorlar kapatınca da alıyorlar mı yardımlarınızı bekliyorum!

Tarih: 15 Nisan 2007, 18:04 - İp: 81.***.**5.174
hahaa
hahaa (üye)
İstanbul / Meraklı

#hahaa' tarafından 02.06.2007 15:56:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Haziran 2007, 15:49 - İp: 80.***.**7.182
hahaa
hahaa (üye)
İstanbul / Meraklı

slm
bende böyle biseyduymustum birisi beni msnden ekledi ve adresimi Limewire diye bi programdan ladigini söyledi hatta kiminle ne konustugumu bile biliyodu ve konustugum arkadaslarimda adreslerini oradan almisti.. Böyle bisey olabiir mi bende bu program yok ama

Tarih: 2 Haziran 2007, 15:53 - İp: 80.***.**7.182
narrator
narrator (üye)
Giresun / Amatör

.ctt yazarsanız gelen kişi listelerini görebilirsiniz

Tarih: 29 Haziran 2007, 13:33 - İp: 88.***.**1.156
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

rockets ben bu konuyu 15 Nisan 2007 de açmıştım yani artık çözüm bulduk ama yine de verdiğin güzel bilgiler için teşekkür ederim!

Tarih: 10 Eylül 2007, 16:35 - İp: 81.***.**6.31
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

haklısın siteye ilk üye olduğumda bende bütün sayfalarını gezip bilgi toplamıştım aldığım bilgilerle yeni arkadaşlara bilgi vermiştim ama şimdi artık bağzı işlemleri öğrendikten sonra sıkmaya başladı artık siteye girdiğimde o makyaj,fon,renklendirme...vb işlem başlıklarına hiç bakmıyorum bile nasıl olsa öğrendik hesabı sıkıcı gelmeye başlıyor belli bir zamandan sonra ilgi çekici başlıklara bakıyorum dolayısıyla

sana da aramıza hoşgeldin diyor iyi çalışmalar diliyorum!

Tarih: 11 Eylül 2007, 00:45 - İp: 81.***.**6.31