kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Dig-tv Kartı Olara Kne Almalıyım?

slm ben digital tv kartı almaya karar verdim ancak nasıl olduğunu tam olarak görmedim bu konu hakkında hiçbir bilgim yok hepsiburada.com u araştırdım.yorumlarını okudum fakat karar veremedim ben 1 sefer bi dükkanın önünden geçerken pc de tv izlendiğini gördüm o da karlı aynı bizim devlet yayını gibiydi öyle olduğunu görünce hiç aklıma tv kartı almak aklıma gelmedi.

şimdi digitalleri oluyormuş benim gördüğüm analog du herhalde bu digital tv kartları uydudan çanaktan mı yayın alıyor görüntüsü bizim evlerimizde kullandığımız uydu cihazları gibi mi oluyor görüntüsü tam ekran olarak izlenince görüntüsü bozuluyor mu.

bana bu konular hakkında bilgi verirseniz sevinirim hatta bana 100-120 ytl ye kadar digital ama bi tv kartı marka ve modelini söylerseniz sevinirim bide açıklaması tabi yardımlarınızı en kısa zamanda bekliyorum tabi geç kalırsam babam almaktan vazgeçebilir bu da hiç hoş olmaz

Tarih: 6 Şubat 2007, 23:50 - İp: 85.***.**0.245
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

hocam ben skyvision kullanıyorum memnunum.yaklaşk 120 ytl civarı rakibi skystar2 d.
ben 2 kart arsında kalmıştım ama teercihimi sayvisiondan yana kullandım çünki

kısa devre koruması(çanak lnb si için tuneri koruyo)
teknik destek yaygın özeelikle merkezleri ankarada ve online msn üzrinden yardım yapılıyo.
motorlu canak desteği var.

ama skystar kulaan cok cğuda memnun.ama ben yazılım desteğindende memnunum .kolay gelsin özelden laşabilirsin bana bende ankarada oturuyorum.

Tarih: 7 Şubat 2007, 02:19 - İp: 81.***.**8.5
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

abi özeline yazdım.

Tarih: 7 Şubat 2007, 12:48 - İp: 85.***.**0.245
  • 1