caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Çok Kullanışlı Bir Program

Sevigi dostlar,
Ben uzun bir süredir fotoğraf işleme programı olarak photofiltre adlı programını kullanıyorum. O kadar kullanışlı bir program ki. denerseniz çok memnun kalacağınıza eminim. Sistemi hiç kasmıyor ve boyutu da büyük değil. size vereceğim adresten download edebilir. isterseniz gene bu adresten Türkçe yamasını da download edebilirsiniz. yama ile alt menüler dahil tüm program Türkçe oluyor. Vereceğim adres bu programın resmi sitesi. gene buradan isterseniz plugin'ler ve diğer eklentileri de yükleyebilirsiniz. Ben şahsen photoshop kullanıyordum ama. bu programı keşfettikten sonra photoshop'u kullanmayı bile unuttum diyebilirim. Programın ismi PhotoFiltre..Photoshop gibi de iki saatte değil de anında çalışmaya başlıyor ve sistemi hiç zorlamıyor.

tam sürümü bedava olan bu programa buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Tarih: 26 Ocak 2006, 22:30 - İp: yok
umit1907
umit1907 (üye)
Nevşehir / Amatör

sağolasın kardeş eline sağlık

Tarih: 27 Nisan 2007, 14:45 - İp: 88.***.**4.140
kozalak101
kozalak101 (üye)
Mardin / Amatör

Kardeş Türkçe Yamasını nerden indireceğimi bulamadım
yardım edermisin

Tarih: 22 Mayıs 2007, 21:13 - İp: 88.***.**5.249
kocaeli41
kocaeli41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

bu programdan bende de var ama tam olarak neler yapabileceğimi bilmiyorum,acemi olduğum için.. içinizde programla neler yapılabileceğini ve nasıl yapılabileceğini bilenler varsa ve paylaşırsa sevinim..

Tarih: 2 Nisan 2011, 17:57 - İp: 88.***.**3.62
opelmemo
opelmemo (üye)
İzmir / Amatör

çok güzel bir programmış,hocama teşekkürlerimi sunarım.ancak ben prgramı kurdum,tr yaptım..ardından bana 30 gününüz kaldı yazısı çıktı.yani program demo mu acaba???

Tarih: 9 Nisan 2011, 07:42 - İp: 213.***.**7.64
delirendeli
delirendeli (üye)
İzmir / Amatör

TEşekkrüler paylaşım için indiriyorum selamlar

Tarih: 11 Nisan 2011, 19:10 - İp: 217.***.**9.210
yuksek
yuksek (üye)
İstanbul / Amatör

çok güzel bir program cağlar bey çok teşekkürler kıbrıstan selamlar

Tarih: 27 Mayıs 2012, 14:19 - İp: 37.***.**3.33