feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

Acill Yardım! Silinen Fotoları Geri Alma

Merhaba benim bilgisayarımdaki yerel disk d klasöründe bulunan tüm fotoğraflarım silindi.silindi diyorum çünkü kardeşimin dediğine göre kendiliğinden olmuş ,resimler klasörünün tamamı silinmiş,geri dönüşümde de yok ( uçtu resmen ve resimlerin yedeği de yok bende ( yıllardır çektiğim bütün aile resimleri vs hepsi gitti... feci üzülüyorum ( lütfen yardım edin.programı indirip kurdum hatta anlattığınız şekilde lost files'ide oluşturdum.ama save edince key falan bişi istedi napmalıyım? lütfen yardım edin çok zor durumdayım ( resimlerimi geri aliyim yeter..dediğim gibi kurdum, istediğim uzantıyı da arattım ama save'e tıklayınca karşıma 2 yazı çıktı ,üsttekini işaretleyince key istedi.

Tarih: 4 Nisan 2013, 12:21 - İp: 31.***.**8.233
aea
aea (üye)
Giresun / Meraklı

Kurtarma için kullanılan ücretsiz programlar mevcut. Ancak bu programlar tam bir kurtarma yapıyor demek yanlış olur. Ayrıca kurtarılacak alan büyüklüğüne göre hepsini kurtarmama, bilgisayara kayıt izni vermeme gibi durumlar da söz konusu.

Bilgisayarıma kurulu orijinal veri kurtarma programım var. Size göndermek isterdim ama birden fazla bilgisayarda aktive edilemiyor. Eğer fotoğraflar silindikten sonra üzerine çok fazla veri yazılmadıysa %98 oranında bir kurtarma mümkündür. İsterseniz fotoğraflarınızı kurtarabilirim. Sabit diskinizi söküp gönderirseniz verilerin büyüklüğüne göre 2-3 gün içinde kurtarıp geri gönderebilirim.

Ya da bu işi ücretli yapan şirketler var. Bunlarda sabit diskinizi göndermeniz durumunda veri kurtarma yapıyor.

Not: Kurtarma karşılığında herhangi bir bedel talep etmiyorum Burası forum ve yardımlaşmak için buradayız.

Tarih: 5 Nisan 2013, 00:06 - İp: 94.***.**2.200
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

yok teşekkür ederim ama size diskimi veremem yani gönderemem yine de ilginiz için teşekkürler ama dediğim gibi fotoları buldu hemde hepsini sadece kaydedemiyorum.bu programı kullanıp kaydeden çok fazla insan var,onlar nasıl kaydetti? bende bu programla kurtarmak isterim başka şeylerle uğraşamam...

Tarih: 5 Nisan 2013, 18:39 - İp: 31.***.**6.121
aea
aea (üye)
Giresun / Meraklı

Anlıyorum

Kullandığınız programın adını söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Ücretsiz kullanabileceğiniz RECUVA ve DiskDigger isimli programlar fena değildir. Ama %100 bir kurtarma beklemeyin.

Tarih: 5 Nisan 2013, 23:33 - İp: 94.***.**2.200
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

recover my files v5 programını indirp kurdum.save as' e basınca online activation-offline activation diye 2 seçenek çıkıyor.hangisine basmalıyım?basınca da kkeyli meyli bişiler çıktı anlamadım yani... ama bu program diğer programlardan çok çok daha etkiliymiş.kurtarabilen baya insan gördüm. şimdiden teşekkürler...

Tarih: 6 Nisan 2013, 14:08 - İp: 31.***.**7.211
lightingturkey
lightingturkey (üye)
Kilis / Amatör

http://www.dosya.tc/server5/SgeLJ5/fotograf_geriye_getirme_program.rar.html

şifre: asd8*-fghj0çöçLKJGk*j?hgsdfgr654_65sdfg5wdfd

Tarih: 6 Nisan 2013, 18:17 - İp: 195.***.**0.11
prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

online activation-offline activation yazıyor ise lisnsını satın alıp kurtarmanızı yapabilirsiniz

Tarih: 6 Nisan 2013, 20:54 - İp: 88.***.**4.186
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

lisansını nasıl alıcam peki ? ayrıca en etkili programın bu olduğunu duyduğum için bunu kullanmaya karar verdim.

Tarih: 6 Nisan 2013, 23:13 - İp: 159.***.**4.112
feyza95
feyza95 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

http://www.dosya.tc/server5/SgeLJ5/fotograf_geriye_getirme_program.rar.html

şifre: asd8*-fghj0çöçLKJGk*j?hgsdfgr654_65sdfg5wdfd

peki bu yukardaki linkteki program nasıl başka bi programmı ? vede hepsini kurtarabilir mi ?

Tarih: 6 Nisan 2013, 23:14 - İp: 159.***.**4.112
dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

bana msj at mail adresimi vereyim elimden geldiğince yardımcı olurum çok geldi bu olay başıma programlar var elimde crackli program vermek yasak burada

Tarih: 8 Nisan 2013, 04:00 - İp: 85.***.**1.35
canerfener
canerfener (üye)
İzmir / Amatör

AYnı durum benim de başıma geldi tüm evlilik öncesi çocuğumun doğumu falan hepsini harddikkimle kaybettim ama hep bilgisayara yükleyip harddiske aktardıktan sonra bilg.ımdan siliyordum bende bir siteden recoveryi indirdim arattım ama başarı için cracklemem mi gerekiyor ne yapmalıyım... lütfen yardımmmmmmmm.......

Tarih: 11 Nisan 2013, 01:13 - İp: 5.***.**6.137
  • 1