ck
ck (üye)
Balıkesir / Amatör

Kodak Nı-mh Pil Şarj Cihazi+4 Pil 2

KODAK NI-MH PİL ŞARJ CİHAZİ+4 PİL 2100ma kullanan varmı ? yorumlarınızı bekliyorum .. selamlar

Tarih: 20 Temmuz 2004, 17:03 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Ben isim vermek doğru olmayabilir Nİ-CD&Nİ-MH pil şarj cihazı kullanıyorum( yani fazla pahalı olmayan)belki uzun sürede doluyor ama memnunum kodak makinem var ama evde olanı kullandım kodak alan arkadaşım bir saat gibi kısa birzamanda şarj ettiğini söylüyor

Tarih: 2 Kasım 2004, 23:51 - İp: yok
ck
ck (üye)
Balıkesir / Amatör

banvit82 merhabalar,
ilgilendiğin için teşekkürler.. bende Kodak CX6330 var. makinayı almadan önce kullandığım basit bir şarj cihazı vardı, makinayı alınca 2200 ma pil aldım, şarj ettim ama işte sorun orada başladı.. Makinanın objektifi yarıya kadar çıkıp kalıyor ve tabii odaklanamıyordu.. Şarj cihazını değiştirip, şarjı otomatik kesen ucuz sayılabilecek bir cihaz aldım ve sorun ortadan kalktı.
Şarj süresi 4-5 saat kadar ama bu benim için sorun değil zaten 4 pil olduğu için 2 si hep dolu oluyor
-----------------
banvit82'ye gelelim.. Banvit'le ilgin nedir ?
Bandırma'da yaşayan birisi olarak merak ettim sadece..
Teşekkürler, Bandırma'dan sevgiler..

Tarih: 3 Kasım 2004, 01:08 - İp: yok
ck
ck (üye)
Balıkesir / Amatör

banvit82 merhabalar,
ilgilendiğin için teşekkürler.. bende Kodak CX6330 var. makinayı almadan önce kullandığım basit bir şarj cihazı vardı, makinayı alınca 2200 ma pil aldım, şarj ettim ama işte sorun orada başladı.. Makinanın objektifi yarıya kadar çıkıp kalıyor ve tabii odaklanamıyordu.. Şarj cihazını değiştirip, şarjı otomatik kesen ucuz sayılabilecek bir cihaz aldım ve sorun ortadan kalktı.
Şarj süresi 4-5 saat kadar ama bu benim için sorun değil zaten 4 pil olduğu için 2 si hep dolu oluyor
-----------------
banvit82'ye gelelim.. Banvit'le ilgin nedir ?
Bandırma'da yaşayan birisi olarak merak ettim sadece..
Teşekkürler, Bandırma'dan sevgiler..

Tarih: 3 Kasım 2004, 01:10 - İp: yok
  • 1