kızfoto
kızfoto (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yorumunuz Ne Olur

Kevin Carter Bu Fotoğraf üzerinden aldığı ödülden sonra depresyona girerek intar etmiş Kevin Carter yerinde siz olsaydınız napardınız???

Tarih: 15 Mart 2007, 23:28 - İp: 88.***.**2.240
aytac pht
aytac pht (üye)
Kayseri / Profesyonel Fotoğrafçı

neden sen bu fotoğrafla ilgilendin? dünyanın düzenini gösteriyor değilmi

Tarih: 15 Mart 2007, 23:36 - İp: 88.***.**5.97
bilo41
bilo41 (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotoğrafçı çocuğa yardım etmemiş, daha sonrada vicdanının elinden kurtulamamış

Tarih: 15 Mart 2007, 23:38 - İp: 85.***.**2.8
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

BEN ORDA OLMAK İSTERDİM O ANDA

ÜLKEDE HER ŞEHİRDE HER KÖYDE BU GİBİ OLAYLAR VARDI. EN AZINDAN BU ÇOCUGA YARDIM EDERDİM
BUGÜN DÜNYANIN HER YERİNDE BU GİBİ DURUMLAR GÖRMEK MÜMKÜN
SADECE FOTOGRAFÇI VE FOTOGRAFTAKİLER FARKLI.

SERAP KARDEŞİM DİKKAT ETTİYSEN BU RESİMDEN ÇOK ETKİLENMİŞ MSN DE KULLANMIŞTIM SANA TEŞEKKÜR EDERİM BURAYA KOYUP İÇİMİZDE BİŞEYLERİN KIPIRDAMASINA DUYGU YOGUNLUGUNA SEBEP OLDUGUN İÇİN ÇOK SAOL KARDEŞİM BENİM.

İNAN BU RESMİ GÖRÜPTE HALİMİZE ŞÜKRETMEMEK TEKRAR TEKRAR ÇOCUKLARIMIZA SARILMAMAK ALLAHIM BÖYLE DURUMLARI KİMSENİN BAŞINA VERME DİYE DUA ETMEMEK MÜMKÜN DEYİL.

#batuhan19b' tarafından 16.03.2007 00:02:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Mart 2007, 23:50 - İp: 88.***.**9.72
grafiker03
grafiker03 (üye)

bu fotoğraf geleceğin aynası

Tarih: 16 Mart 2007, 00:25 - İp: 88.***.**4.77
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

bunu çeken fotoğrafcı dengesizin tekiymiş rahmetli çektikten sonra vicanı azabından üç ay sonra intihar etmiş bizde kaza olursa önce araba kurtalıyor bak bii arabanın içinde kim var kim yok ona benzedi adam yardım elini uzatacağına fotoğrafını çekmiş adam öbür dünyada nasıl hesabını verecek pöhhh

Tarih: 16 Mart 2007, 08:46 - İp: 88.***.**6.44
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Yorumsuz!!

Tarih: 16 Mart 2007, 09:05 - İp: 88.***.**6.37
kızfoto
kızfoto (üye)

neden bu fotoğtafla ilgilendiğim sorusuna?Bunlar gibi bir sürü fotoğraf daha var elimde ama içimin kaldırdığı ve soruyu sorabileceğim tek fotoğraf olrak bunu seçtim bu aralar her şektörde bizim işimizle karışmayın ekmeğimizle uğraşmayın gibi tartışmalar çoğaldığı içinherkes kendi kısmetini yer kısmetinden ötesini yiyemez.O günün şartıylada bu akbabnın kısmeti bu zenci çocukmuş.Ben bua damın yerinde olsam belki intar etmezdim ama depresyondan hayatım boyunca çıkamazdım

Tarih: 16 Mart 2007, 09:38 - İp: 88.***.**2.240
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

oo adamın kısmeti zenci çocuk mu yamyam mı bu adam böle sanat olmaz burda kendının düşünerek başklarının hayatını riske atmış hatta kendi menfaatleeri için kullanmışş yerim ben böle sanatı bi insanın hayatını kurtarmak kadar güzel bısey yok şu dünyada

Tarih: 16 Mart 2007, 09:45 - İp: 85.***.**0.61
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

serwetk SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM TABİKİ ALLAHIN YARATIĞI HERŞEYİN RISKI KISMET VARDIR AMA BUNUN NE ALAKASI VAR RISKLA KISMETLE BU DENGESİZ BİR ADAMIN YAPTIĞI BİR HATA BENCE ((RAHMETLİ YAŞASAYDI ŞÖYLE DERDİM ONA BRİMİ NEEETTİN SEN AKBABA ÇOCUĞU YEDİ SEN NEETİN BAKTIN HMM AL SANA O ZAMAN HALBUSUKİ ADAM FOTODAN SONRA KOVALASAYDI SORUN ÇÖZÜLECEKTİ AMA ADAM KARTALDAN KORKTUĞU İÇİN YAKLAŞAMADI AİLESİNEDE ÖYLE ANLATMIŞTIR KESİN DUR ONA BİR TANE DAHA ATİİM

Tarih: 16 Mart 2007, 10:35 - İp: 88.***.**6.44
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

iste avrupali ile aramizdaki fark kimse inkar etmesin türk milleti duygusal insandir hangimiz bir türk filminde aglamadik bir mehmetcik dizisinde avrupalinin kalbinin yerinde tas var bu insanlari bu duruma getiren fransiz sömürgesi ingiliz sömürgesi utansin ama utanmaz onalr manda derisi gibi deri var suratlarinda iste kan emen vampirlerin sounnda zavalli halkin durumu ama kimse sesini ciakrmaz biz ne kadar duygusal olsakta cok cabuk unutmasini bilen insanlariz bes dakika sonra bu foto aklimizin kösesinde bile kalmaz
daha cok yazacak sey varda aksam yazacaktim ama parmakalrim bir türlü klavyeye gitmedi

Tarih: 16 Mart 2007, 11:07 - İp: 85.***.**9.89