kayahan84
kayahan84 (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yorumlarınızı Bekliyorum

ARKADAŞLAR NASIL OLMUŞ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM YAPILAN HER YORUM DOĞRU YADA YANLIŞ BENİM İÇİN ÖNEMLİ YETERKİ SİZ YORUM YAPIN ŞİMDİDEDEN SAĞOLUN İYİ ÇALIŞMALAR

RUTUŞ KPT
KESİM KNOCOUT 2.0 (RESİM BÜTÜN OLARAK SADECE SAÇ DEĞİL)

Tarih: 27 Ocak 2006, 21:21 - İp: yok
soner2006
soner2006 (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

meraba nasılsın bence rötuş çok olmuş ama idare eder işte

Tarih: 27 Ocak 2006, 22:00 - İp: 195.***.**0.127
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

elam arkadaşlar ve kayahan84 bende kullandım knock out'u ama verim alamadım arka fon rengin sade fon olduğundan güzel kesim oluyor ama normal şartlarda herhangi biryerde çekilen resmi(arka fonu karışık renkli olan) aynı şekilde kesmek mümkün olmuyor bazen resimlerden kısımlarıda alıyor.

demek istediğim arka fonu karışık renkli olan resimde de aynı başarını kesim yapılabilirmi. çalışmadaki kesimlerin çok güzel fikrinize bileginize sağlık arkadaşım.

Tarih: 27 Ocak 2006, 22:15 - İp: 85.***.**9.214
ertaneren
ertaneren (üye)
İstanbul / Meraklı

Kırmızı elbisenin rengi bozulmuş ama onun dışında rötüş iyi görünüyor. Bu hangi program, bizi de bilgilendirirseniz sevinirim.

Tarih: 28 Ocak 2006, 03:01 - İp: 194.***.**5.15
palamurat
palamurat (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence rutuş tam olmuş,yani fazla değil.bundan iyi olamazdı diye düşünüyorum.ancak çekimden yada makinenizin çözünürlüğünden kaynaklanan netsizlik, rutuşun hatları kaybetmesine neden olmuş.yani daha canlı ve net çekilmiş ,iyi ışıklandırılmış olsa bence işlemin yapılabilecek en iyisi diyebilirim....

Tarih: 28 Ocak 2006, 10:11 - İp: 81.***.**1.254
karfo
karfo (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

sanki bana canon un çekimi gibi geldi neyse gelelim düşünceme arkadaşım saç kesimi gayet başarılı eline saglık rötuşa gelince sanki resim sarhanpen len miş gibi rötuşta bir keskinlik var bana kalırsa sen kpt nin egulazer ayarını biraz oynaman gerekiyor gibi bu sadece benim düşüncem emegine ve ellerine saglık hayırlı işler

Tarih: 28 Ocak 2006, 10:17 - İp: 81.***.**8.51
zaraoglu
zaraoglu (üye)
Batman / Özel Gün Fotoğrafçısı

vallah cok hos olmus zaten bir fotografci gozuylen bakildigi zaman cok hata ve onemli nokta yakalayabiliriz tabi ama bunu birde karsi daki kisi lerce yoruma sunulmasi lazim diye dusunuyorum cunku ornek resim sahibi bu resme bayilirdir cunku kendisini goruyor ve resimde canlilik var bu yetiyor bence...emegine saglik

Tarih: 28 Ocak 2006, 10:53 - İp: 81.***.**1.54
  • 1