ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Yeni Bir Artistik Rotus Calismasi!!

selam arkadaslar bu calisma bilinclice asiri rotus yapilmistir bilgilerinize yani bir nevi dijital estetik kullanilan aletler soyle sirasiyla...
levels,curves,healing,stamp,dodge,burn,colorbalance,unsharpmask...

#ersin' tarafından 10.09.2005 21:16:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Ağustos 2005, 15:02 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

selam ..... tabiiki kolay ama bilene tabiiki gordugum kadariyla sen isi cozmussun ama ben senin kadar hizli degilim malesef benimki yaklasik birsaat aldi !!! yani anlatmak istedigim oyle bir iki tane hazir filtre isi degil bu is emek verdim zaman verdim degisik teknikler kullandim!!! birde gordugunuz gibi ben sadece cilt ile ugrasmiyorum komple goz,kas ,burun ,dudak sac!!! daha once dedigim gibi bu isin genel bir recetesi yok !!! benim bu tur calismalari yaparken kullandigim araclar soyle!!
1)levels,curves renk ve contras icin
2)healing ve stamp cilt icin ayrica blur ve noise soft etmek icin..
3)burn ve dodge araclari goz, kas ,ve yudeki isik ve golge olayini ayarlamak icin yani blurdan sonra yuze tekrar detay vermek icin ...
4)liquify tool goz ,kas , burun ve dudak duzeltmeleri icin...
iste arkadaslar butun kullandigim araclar bunlar !!!
ve calisirken her yaptigim is isin ayri bir layer kullaniyorum ....
eger ihtiyaci olan arkadaslara yardimci olabildiysem ne mutlu ......

Tarih: 9 Eylül 2005, 12:36 - İp: yok
karfo
karfo (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

BİRDE BUNA BAKIN

Tarih: 9 Eylül 2005, 19:08 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

sayin ve kiymetli ustadim DESIGNER !! hadi sende su cinli kiza bir artistik rotus yapta herkes burada senin ne kadar degerli , bulunmaz , muhtesem bir usta oldugunu gorsun !!! hadi bakem hodri meydan !!! madem o kadar cok bilmissin goster bakalim o muhtesem ustaligini !!!!!

Tarih: 10 Eylül 2005, 21:11 - İp: yok
kayazaki
kayazaki (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 1 Ekim 2005, 15:28 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

sadece photoshop kullanmışsan bence büyük emek. ama tarzdan anladığım kadarıyla bu sitede bir zamanlar ulaşabildiğimiz küçük bir rötuş programı vardı onu kullanmışsın galiba. tebrik ederim.

Tarih: 2 Ekim 2005, 15:11 - İp: yok
ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

yav arkadaslar siz bir rotus programidir tuturmussunuz gidiyor yani nedir bu rotus programi allahaskina bir klik yapinca hoop her sey oluyormu ??? tabiiki bazi plug-inler kullaniyorum bende ama bunlar sadece cilt kismini puruzsuz yapmak icin diger boulumleri gormuyorsunuz galiba !! gozler ,dudaklar kaslar vs,vs yani sizin hangi rotus programi bu islemleri yapabiliyor varsada benim haberim yok ???

Tarih: 2 Ekim 2005, 21:39 - İp: yok
csmt
csmt (üye)
Kayseri / Doğa Fotoğrafçısı

elinize sağlık

Tarih: 23 Nisan 2007, 20:46 - İp: 88.***.**8.195
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

arkadaslar kusura bakmayin ama calismalarinizi biraz daha titizlikle yaparsaniz konu copluge donez onune gelen filtreleyip fotografi gondermis ben iyisini yapacagimi idda etmiyorum ama madem bi seyler yapiyosunuz biraz emek .
emek verinki emege saygi duyalim....

#qawsed58' tarafından 23.04.2007 21:09:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Nisan 2007, 21:03 - İp: 195.***.**9.165