safiyemrah
safiyemrah (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yeni!! Arşivleme Yazılımı

Merhaba Arkadaşlar.
Ben fotoğrafçılar için İstanbuldan bir programcıya güzel bir arşivleme programı yazdırdım. Gerçekten çok uğraştık ama her fotoğrafçı için çok kullanışlı bir yazılım ortaya çıktı. Arşivleme derken de vesikalık resimlerin adı soyadı ve arşin numarası girişleri ile daha kolay bulunur hale getirdik. Aynı zamanda program şifre korumalı olduğundan arşive sadece şifreyi bilenler erişebilir. Program içersinde ad'a soyad'a ve arşiv numarasına göre arama seçenekleri mevcut. Aynı zamanda bulunan fotoğrafın küçük bir önizlemesi ile teyit edilmesini sağlıyor. Ayrıca yeni eklettiğim bir Gelin-Damat bölümü ile de stüdyo arşivi de bu programla ttulabiliyor. Şuanda son rotüşleri atılıyor Dediğim gibi ben bu yazılımı kendim için yaptırdım ama o kadar güzel oldu ki sizlerde isterseniz temin edebilirsiniz. İsteyenler benimle buradan irtibata geçebilir...

#safiyemrah' tarafından 30.03.2007 08:28:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Mart 2007, 08:25 - İp: 88.***.**0.5
ozcan99
ozcan99 (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

teşekkürler paylaştığın için [email protected]

Tarih: 5 Haziran 2007, 14:54 - İp: 88.***.**0.195
s.t.nazar
s.t.nazar (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş çok güzel Yeni!! Arşivleme Yazılımı
paylaşım yapmışsın benimde ihtiyacım var gönderirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Tarih: 5 Haziran 2007, 22:35 - İp: 88.***.**3.161
safiyemrah
safiyemrah (üye)

arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkürler. ancak bir arkadaşımında anladığı üzere programın bi maliyeti ver. yani yapan arkadaşa ben bunu satma garantisiyle yaptırdım. ve bulunduğum ilde 3 fotoğrafçı bu sistemi kullanıyo. çok kullanışlı ve ucuz. hatta fiyatı belirtmem gerekiyosa 50 ytl. yanlış okumuyosunuz 50 ytl. programla birlik te size hertürlü destek verilecek. önemle belirttiğim gibi vesikalık arama ya da kaybetme yada yeniden hazırlama derdiniz olmayacak. sadece ad soyad yada arsiv no yada sadece soyad gibi kriterlerle 2 saniyede baskıya verilebilir. illede isteyenler [email protected] msn eklesinler.

Tarih: 2 Şubat 2008, 14:34 - İp: 88.***.**8.43
denesev
denesev (üye)
Karaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

inşallah banada gönderirsin dostum şimdiden teşekü[email protected].

Tarih: 2 Şubat 2008, 16:41 - İp: 88.***.**8.167
matrix5n
matrix5n (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm banada gönderirsen sevinirim adresim [email protected]

Tarih: 2 Şubat 2008, 20:44 - İp: 212.***.**2.58
bestami
bestami (üye)
Hatay / Stüdyo Fotoğrafçısı

bana da gönderebilirmisin

Tarih: 3 Şubat 2008, 16:11 - İp: 88.***.**6.3
safiyemrah
safiyemrah (üye)

programın demo versiyonu için linkler:

www.saral-handel.de/murat/fotoarsivdemo.exe

PROGRAMIN ÇALIŞMASI İÇİN GEREKLİ OLAN .NET EKLENTİSİ:

www.saral-handel.de/murat/dotnet2.exe

programın çalışabilmesi için .net framework 2.0 kurulu olmalıdır. o da 2. linkte var. program demo olduğundan ve bazı arşiv düzenlemeleri gerektiğinden tam performans alamayabilirsiniz. test edin bakalım

Tarih: 4 Şubat 2008, 14:05 - İp: 85.***.**6.41
fotoworld
fotoworld (üye)
Denizli / Meraklı

banada yollarsan sevinirim [email protected] şimdiden teşekkürler

Tarih: 4 Şubat 2008, 14:44 - İp: 88.***.**2.195
murbey
murbey (üye)
İzmir / Haber Fotoğrafçısı

banada gönderirsen sevinirim eline sağlık

Tarih: 5 Şubat 2008, 10:09 - İp: 88.***.**7.193
lider_001
lider_001 (üye)
Şırnak / Stüdyo Fotoğrafçısı

emeğine sağlık mümkünse bende alabilir miyim... şimdiden tsk ler [email protected]

Tarih: 5 Şubat 2008, 12:01 - İp: 85.***.**3.246