baron55
baron55 (üye)
Samsun / Amatör

Yardım Konularına Kanmayınız

arkadaslar siteye gelen bazı kişiler bunu bana duzeltip yollarmısınız.bunu bana renklendirimisiniz bunu bana duzeltirmisiniz diye yazıyorlar.sakın bunlara kanmayınız iyilik yapayım derken fotografcılıgı öldurdugumuzun farkına varalım lutfen eger birisi bir fotograf yaptıracaksa fotografcıya gitsin millet işin kolayını bulmus burada işini bedavaya yaptırmaya calısıyor dikkatinize sunulur...

Tarih: 13 Mart 2010, 17:11 - İp: 94.***.**7.137
kader07
kader07 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Kusara bakmıyın sözüm fotoğrafcıya değile bende fotoğrafcım ben bunu burda gördümki herkez bızlerı burda eşek yerıne birakıyolar katılıyorum size ama bunu bılmenızıde isterımki bu konuyu hiç kimse göz önüne almazlar adamalr alışmişlar.................... neyse iyi olur iinşalh

Tarih: 13 Mart 2010, 19:49 - İp: 81.***.**0.109
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Ben bu siteye dört seneden beri hemen hemen hergün giriyorum.abartılı şekilde kimse bir şey istemiyor.ufak tefek yardımlar illaki olur. bu site dayanışma içinde olan bir site olduğunu düşünüyorum.fotoğrafstudyolarını ben berberler gibi görüyorum.insanlar memnun kaldıkları yerden başka kimseye gitmezler.bir iki yardımlaşmadan dolayı kimse zarar görmez.kaliteyi sunan stüdyolar bunu dikkate bile alacağını sanmıyorum.yarası olan kocunur ancak herkese selamlar....

Tarih: 13 Mart 2010, 21:02 - İp: 88.***.**6.104
deliemin12
deliemin12 (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok doğru söylüon steve aynen sana katılıyorum !..

Tarih: 18 Mart 2010, 19:25 - İp: 85.***.**5.221
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Gelirini başka yerden sağlayan kimseler, bu konulara pervasızca dalmamalı.. "hobi" bahanesiyle harcanmış saatlerin karşılığı, bence sadece bir teşekkür olamaz, olmamalı..

Stüdyosahiplerine hayırlı işler diliyorum.. Allah yardımcınız olsun..

Tarih: 19 Mart 2010, 16:35 - İp: 94.***.**5.35
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

kimse pervasızca konulara dalmıyor.kaliteli elemanların her zaman işleri oluyor.başlarını bile kaşımaya zaman bulamıyor.işlerini iyi yapamayanlarda başka işlerde tutunmaya çalışıyorlar.tabiiki o işide başarabilrlerse.

Tarih: 19 Mart 2010, 17:14 - İp: 85.***.**8.148
mete007
mete007 (üye)

Uzun zaman önce yazdığım gibi: "bilgisiz kimseyle oturma, iyilerin iyiliğini unutma, ahmaklara cevap verme"

Tarih: 19 Mart 2010, 20:51 - İp: 94.***.**1.199
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

ama sen genede veriyorsun.sen güvenliğe devam et

Tarih: 19 Mart 2010, 21:01 - İp: 85.***.**8.148
mete007
mete007 (üye)

Böyle ahmak tavırlara halen cevap veriyor oluşumun nedeni: foruma olan saygım..

Evet, Güvenlik görevlisiyim ve bundan utanacak halim yok.. Geçimimi sağlamak için gerekirse amelelik yaparım.. Ve asla utanmam..

Böyle sözlerle, karşısındakini küçük düşürdüğünü zanneden hödüklere, geçmişine ve kendisine bakmasını söylemek gerekir..

Forumda eksik bilgileri sebebiyle bu gibilere itibar edenleri aydınlatmak için hep burada olacağım..

Tarih: 21 Mart 2010, 21:23 - İp: 94.***.**0.68
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

gene eskisi gibi terbiyeni bozuyorsun.hödük ,ahmak gibi siteye saygın olsa böyle konuşmalar yapmazsın.yaptığın işi yadırgamıyorum.ben heryapılan işe emeğe saygı duyarım.yalnız senin karekterde insana saygı duymuyorum.sen benim geçmişime hakaret edemezsin.bunu bir yere yaz.

Tarih: 21 Mart 2010, 22:33 - İp: 85.***.**6.39
  • 1