excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Yardım Edebilirmisiniz

Arkadaşlar geçen hafta helikopterden çektim fakat cam parlamaları ve pervane fotografı bozdu parlamaları alabildim ama pervaneye mudahil olamadım afyon un bu açıdan fotoğrafı yok bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı acaba teşekkür ederim...

Tarih: 18 Mart 2007, 12:11 - İp: 85.***.**4.54
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

aaa excalibur
cuma günüydü dimi? Kalenin etrafında dolanan sendin demek. Ben de okulun bahçesinde: "şu helikopter boşa geziniyo, şimdi içinde olup fotograf çekmek vardı" diye düşünüyordum HAtta, elimde makina olmadığına ne kadar üzüldüm bilemezsin. Çünkü aşağıdan kaleye doğru giderken çok müthiş kareler oluşmuştu. İkiz kulelere dalan uçaklar gibi... Ve daha farklıları.

Neyse helikopterin boşa dolanmadığını öğrenmem güzel oldu. Ayrıca seni bulmam da. Senden bir ricam; birdaha gezeceksen kalenin etrafında, bana 1 gün önceden haber et, makina getireyim, sen üstten ben alttan, ne güzel kareler yakalarız.

Tarih: 19 Mart 2007, 03:25 - İp: 88.***.**6.126
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

batuhan19b teşekkür ederim ben hala uğraşıyorum

Tarih: 19 Mart 2007, 22:21 - İp: 85.***.**4.54
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Tarih: 23 Mart 2007, 00:27 - İp: 88.***.**5.23
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

buda benım yaptığım arkadaslar daha yenı bıtırebıldım tesekkur ederım

Tarih: 23 Mart 2007, 00:28 - İp: 88.***.**5.23
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

çok güzel bir açı excalibur Böyle bir açıdan hiç çekilmemişti afyon. Şehrin ortasında şey gibi bir kaya. ne desem kule gibi yani

Tarih: 23 Mart 2007, 00:54 - İp: 88.***.**3.75
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

hocam eleştiri yapacam ama yanlış anlama sag taraftaki tepenin dibindeki yolu kaybetmişsin dikkat edersen ortadaki kayayla tepenin arasında aynı yoldan birkaçtane daha var
sol tarafta mahalle karışmış biraz bence rengin degişmesi yeterliydi şehre dokunmayacaktın. umarım yanlış anlamazsınız.saygılarımla.

Tarih: 23 Mart 2007, 01:50 - İp: 88.***.**8.111
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

batuhan19b haklısın ustadım ...ben beceremeyecegımı bıldıgımden yardım ıstedım..asında hala ugrasıyorum..cok sagol yardımların ıcın

Tarih: 24 Mart 2007, 01:28 - İp: 85.***.**5.249
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş eger çok önemli ise illede yapman gerekiyorsa biriki gün müsade et tekrar deneyim bişeyler yapmaya çalışayım.

Tarih: 24 Mart 2007, 02:01 - İp: 88.***.**5.221
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

sagolasın batuhan ..bukadar bıle ugrasmanız taktıre sayan..kendımyapayımki öğreneyim sizden fikirleri aldım ..yardımcı olan sen ve dıger arkadaslara teskkur ederım

Tarih: 24 Mart 2007, 02:03 - İp: 85.***.**5.249
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

hocam iyi bakın bu fotografta ben de varım.
gerçek diyorum, sağda bir okul belli oluyor. excalibur helikoterle gezerken ben de aşağıda onu izliyodum. ah bide makinem olsaydı...

Tarih: 24 Mart 2007, 02:25 - İp: 85.***.**9.73