zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tanrının Huzurunda

TANRININ HUZURUNDA
KIBRIS BARIŞ HAREKATI
Silahlar,çatılmış,miğferler,çıkarılmış.Başlar Yüce Tanrının huzurunda eğilmiş . Kışla haline getirilen binaların bahçesinde önde imam, ilk safta subaylar ve saf saf erlermiz. insan olmanın. müslüman olmanın.muzaffer olmanın borcunu ödüyorlar .Bu asker yenilebilirmi? Bu askere zaferden başka ne yaraşır. Bu askerin yüreğine ALLAH korkusundan başka korku girebilirmi? Bu asker,kıyıcı,işgalci olabilirmi? Bu nedendirki kahraman TÜRK askeri Kıbrıs'a sadece barış ve özgürlük, adlet, huzur ve eşitlik götürdü..
ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE GAZİLERİMİZİ SAYGI İLE ANIYORUZ. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE/ ZONGULDAK
FOTO HAYRİ
MANİSA /köprübaşı

#zonguldak' tarafından 28.10.2007 17:58:47 tarihinde düzenlendi.
ONLAR GERÇEK MÜSLÜMANLARDIR.DİN SÖMÜRÜSÜ YAPMADILAR, VATANINI SATMADILAR . VATAN İÇİN SAVAŞTILAR KIBRISTA ,ÇANAKKALEDE ,KURTULUŞ SAVAŞINDA VE DE GÜNEYDOĞUDA ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZİ RAHMETLE VE SAYGI İLE ANIYORUZ . NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

#zonguldak' tarafından 28.10.2007 18:06:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Aralık 2006, 16:12 - İp: 85.***.**4.243
gibson
gibson (üye)
Kocaeli / Amatör

Bu ülkenin gerçek evlatlarını rahmet ve saygıyla selamlıyorum,ne mutlu türküm diyene

Tarih: 12 Aralık 2006, 18:23 - İp: 85.***.**2.195
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

ibret dolu bir kare teşekkürler paylaşım için...

Tarih: 13 Aralık 2006, 01:51 - İp: 88.***.**7.162
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

fazla söze gerek yok söylenecek herşey söylenmiş yazılacak herşey yazılmış resim herşeyi söylüyor ne söylesek hafif kalır allah hepsinden razı olsun

Tarih: 13 Aralık 2006, 12:15 - İp: 81.***.**4.223
vepco
vepco (üye)
Yalova / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili hayri ben harekat zamanı ankarada askerdim rahmetli ecevitin konuşmasını duyunca askeri bir uyandırdımki size o anı anlatamam.ankarada idik uzaktık ama öyle duygular içindeydikki anlatamam.ölen şehiylerimizi rahmetle anıyorum.

Tarih: 13 Aralık 2006, 15:55 - İp: 85.***.**7.35
karahan38
karahan38 (üye)
Kayseri / Amatör

BU RESİM KARŞISINDA SÖZLERE GEREK YOK NE SÖYLEYECEĞİNİZİ BİLE BİLEMEZSİNİZ.
AMA ELEŞTİRİ OLARAK KABUL ETME TANRI DEMESEYDİN DAHA GÜZEL OLURDU ÇÜNKÜ TANRI DİYE BİR ŞEY YOKTUR ALLAH VARDIR BİR VE TEK OLAN ODUR.

Tarih: 14 Aralık 2006, 17:52 - İp: 88.***.**1.155
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

ALLAH'A dua ederizki, tüm içtenliğimizle, kin, nefret,hıyanet olmaksızın. sadece, insanlık, için aç, ve açıkta, kalanlar, için.mezalime uğruyanlar için. eminmki YÜCE ALLAH hangi şekilde yakarırsak anlayacaktır.kelimelerin bir anlamı yoktur bence kayserili arkadaşım.

#zonguldak' tarafından 14.12.2006 23:07:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Aralık 2006, 19:46 - İp: 85.***.**4.243
onac
onac (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

TÜRK ASKERİNİ ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ! DİYE SÖZLERİME BAŞLAMAK İSTİYORUM BİR KIBRISLI OLARAK...YILLARDIR KIBRISLI TÜRKLERE YAPILANLAR BİLDİĞİNİZ ÜZRE ...AMA TÜM BUNLARIN ÜSTESİNDEN TÜRKİYEDEKİ SİZ KARDEŞLERİMİZLE VE MEHMETÇİKLE GELECEĞİZ.YIKILMADIK AYAKDAYIZ GELECEK İÇİN UMUTLUYUZ.SAVAŞ İSTEMİYORUZ AMA BARIŞ İÇİN DE SAVAŞIRIZ. RAHMETLİ ECEVİT ADAYA BARIŞ GETİRMEK İÇİN ÇIKMIŞTI VE BUNU DA BAŞARDI.ONU RAHMETLE ANIYOR NUR İÇİNDE YATSIN DİYORUM...YİNE HRİSTİYANLAR KARA YÜZLERİNİ AB İÇİN GÖSTERİYOR BİZ BUNLARA SÜREKLİ MARUZ KALIYORUZ. AMA BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE BUNLARI DA AŞACAĞIZ.BİZ ONLAR GİBİ GÖRÜNTÜDE DEĞİL GERÇEK ANLAMDA İNSAN SEVERİZ. DİNİ , DİLİ NE OLURSA OLSUN HERKESE GÖNLÜMÜZ AÇIK. YETER Kİ KUYRUĞUMUZA BASMASINLAR. MEVLANANIN DEDİĞİ GİBİ YARADILANI SEVERİM YARADANDAN ÖTÜRÜ.. YÜCE ALLAHIM DAHA GÜZEL GÜNLER NASİP ETSİN..SAYGILARIMLA FOTO ONAÇ KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ...

YENİ YILIN DÜNYAYA BARIŞ VE HUZUR GETİRMESİ DİLEĞİYLE...

Tarih: 16 Aralık 2006, 21:34 - İp: 212.***.**3.69
denizdemirbas
denizdemirbas (üye)
Yalova / Reklam Fotoğrafçısı

Tarih: 16 Aralık 2006, 21:52 - İp: 88.***.**9.42
oyt
oyt (üye)
Yurtdışı / Amatör

Parali askerlikle askerlik yaptik diyenler baksin, bir daha baksin. Belki utanirlar. 18 ay gorev yaptim, simdi yurt disinda yasiyorum, gerekirse gelir yine Silahli Kuvvetlerde yerimi alirim. Manisa Batikisladaki tum Mehmetciklere selamlar , saygilar

Tarih: 22 Aralık 2006, 02:14 - İp: 88.***.**2.15
oyt
oyt (üye)
Yurtdışı / Amatör

Tanri kelimesi neden dokunmus anlamadim, Turk ozu Tanri tanir, Turkler arap degildir

Tarih: 22 Aralık 2006, 02:19 - İp: 88.***.**2.15