dj_korku
dj_korku (üye)
Hatay / Meraklı

Sizce Nasıl?

Photoshop Dersi Kimseden ALMadım.Tamamen KEndim Karıstırarak ÖğReNDim..2 yıla yakın ugrasıyorum photo shopla ara ara...YEni ÜYe OLdum Sİzce Bu REsim NAsıl...KEndim YAptım..Benden bisey Cıkarmı?

Tarih: 14 Haziran 2007, 17:17 - İp: 85.***.**4.38
fotoback
fotoback (üye)
Ankara / Amatör

bazı eksikler var.

Tarih: 14 Haziran 2007, 17:28 - İp: 88.***.**6.30
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş senden bir şey değil bir çok şeyler çıkar başarıların devamı ile birlikte paylaşımlarını bekleriz burada ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum eğer darılmazsan tabi şelale resmi sanki biraz fazla açık olmuş gibi biraz daha koyu olsa yazı ile arasında tam bir uyum olurdu diye düşünüyorum

Tarih: 14 Haziran 2007, 18:32 - İp: 88.***.**4.224
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

kardes sac kesimi uzerine biraz daha ugrasirsan daha guzel olur kompozisyon fena degil ...

Tarih: 14 Haziran 2007, 20:18 - İp: 81.***.**8.155
dj_korku
dj_korku (üye)
Hatay / Meraklı

bu foto Aceleye Geldi.AbiLEr...daha baya Bi güzel CalısmalarIm VaR YOrumLArınız icin Tesekkür Ederim..KEndimi Gelistiryorum Daha.

Tarih: 14 Haziran 2007, 22:45 - İp: 85.***.**4.38
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kardeş Sen ÇaLışmaLarına Devam Et Bana KaLsa Bu Fotoğraf KafandakiLeri Fotoğraf Üzerinde CanLandır ŞUnu Yapmak İstiyorum De Yapmaya ÇaLış Her Yaptığın ÇaLışma Bir Diğerinden GüzeL OLmaLı.. Sen Devam Et Şunu Yapmak İstiyorum de NasıL Yaparım Diye Sor Biz CevapLayaLım sana Yardımcı OLaLım..

Tabi ÇaLışmanın Ve Emeğin Hakını Yememek Lazım Tebrik Ederim..
Eğer Ki Çok GüzeL Olmuş MükemmeL Dersek BöyLe KaLırsın ŞöyLe Yapsaydın BöyLe Yap Şunu KuLLan Bu Aracı KuLLanarak Yap Diyecezki sanada Fikir Olacak Sen Bizi Ne Kadar KaLe ALıp Yaparsın UyguLarsın Sana KaLmış

SaygıLarımLa

Tarih: 14 Haziran 2007, 23:35 - İp: 88.***.**1.214
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

düşüncen iyi gibi birşeyler yapmaya çalışmışsın ama baya bi eksiğin var tek iyi görünen yazılar resimler arası renk farklılıkları var,kesimler çok kötü,resimler arası piksel parklılıkları var özellikle kendi fotografında sanırım telefon,webcam yada düşük pikselli makineden çekmişsin bu yüzden fotograf uyum sağlamamış ama uğraşırsan yaparsın araştırmaya devam et bu da matematik gibidir alıştırma yapmazsan unutursun benim matemetiğim iyi değil ama photoshopa daha çok ilgi gösteriyorum.

Tarih: 15 Haziran 2007, 00:01 - İp: 85.***.**4.41
  • 1