relax05
relax05 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Saç Kesimi

Değerli meslektaşlarım herkezin sorunu olan şu kesim olayını bir bilen arkadaş çıkıpta bişeyler yazsa nasıl olur yok msn ver yok mail ver hangi program hangi fon da nasıl keser anlatsın amaç birbirimize yardım değil mi?Şimdiden teşekkürler

Tarih: 8 Mart 2006, 00:27 - İp: yok
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

iki aşçıyı düşün. bir yemek yarışmasına katılıyorlar.
ikisinede aynı malzemeyi veriyorlar. ve bunlardan söyledikleri bir yemeği yapmalı isteniyor. tabi ikiside aynı yemeği yapacak.
yarışma sona eriyor. ve bir aşçı yemeği tam kıvamında yapıyor, diğerinin yaptığı yemek ise biraz tuzu ,yada biraz salçası fazla gelmiş.
işte fotoğrafçılıkta rütuş işlemide buna benziyor.
aynı şeyi kullanırsanız bile çıkacak sonuç farklı olabilir.

sana kendimden bir örnek vereyim; yada bir tafsiye;
ben 400 dolar verip bir rütuş programı aldım. ama inan photoshop tan yaptığım rütuşu çok daha beğeniyorum.
sana tafsiyem rütuşlarını photoshop ta stampa ve az blur kullanarak yap. emin ol daha iyi netice alırsın.

Tarih: 8 Mart 2006, 02:27 - İp: 85.***.**1.247
kayahan84
kayahan84 (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı
foto_okyanus
foto_okyanus (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

abii bunun tek çaresi iyi sonuç alman için pramite proğramı alman gerkiyor fonda yeşil veya mavi olursa çok güzel oluyor sadece 2 dakika içerisinde saçının en ince kılına kadar alabiliyorsun

Tarih: 8 Mart 2006, 10:25 - İp: 85.***.**3.37
horoz77
horoz77 (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

SAÇ KESİMDE KNOCK OUT 1 NUMARA DERİM DENE AMA KULLANMASINI İYİ BİRİNDEN DE YARDIM AL
AYNI PROĞRAMI KULLANMASINI İYİ BİLEN BİRİ 1 DK İÇİN DE
ÇAK ÇAK İYİ NETİCELER ALABİLİR
ÇEKİLEN FON AÇIK GRİ YADA BEYAZ OLCEK

Tarih: 10 Mart 2006, 17:13 - İp: 88.***.**4.146
prodgy
prodgy (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

SAÇ KESİMİ İÇİN EN İYİ PROGRAM (KNOCK OUT - 2) PROGRAMI... EN İNCE DETAYINA KADAR KESİM YAPABİLİYOR... EĞER SAÇ TELİ İLE ARKA PLANDAKİ FON ZIT İSE ÇOK İYİ SONUÇ ALABİLİYORSUNUZ...

Tarih: 10 Mart 2006, 23:50 - İp: 85.***.**4.0
  • 1