fotoismail
fotoismail (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Rapidshare’ Çözüm....

www.anonymouse.org
sitesinde enter url bölümüne rapidshare linkini yazın ve surf anonymously butonuna tıklayın... rapid sitesi açılacak... ordan bildiğiniz gibi devam edin...

[email protected]

Tarih: 2 Kasım 2005, 18:03 - İp: yok
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Abi afıına sığınarak ben girdim de bir fark olmadı neyi kaldırıyor bu süre yi mi upload yada download limitini mi ?

Tarih: 2 Kasım 2005, 20:01 - İp: yok
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

anladığım kadarıyla limiti kaldırıyor bekleyeceğiz biraz uğraşıyım ne işe yaradığını anlatırım ben sana bishaunen

Tarih: 23 Ocak 2006, 15:17 - İp: 212.***.**1.2
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Sitenin yaptıgı ip ni gizlemek
Modemi resetleyince 50 mb lık bir kota daha sahibi oluyorsun ama ben denedim pek işe ayaramadı site

Tarih: 23 Ocak 2006, 19:10 - İp: 81.***.**2.150
creed_06
creed_06 (üye)
Ankara / Firma

Hide IP Platinum bu program aracılıgı lile farklı bi proxy den ip alabilirsiniz ve dosya indirebilirsiniz
yani kendi ip nizi gizlemiş ve farklı bi ip ile bağlanıp indirebilirsiniz
tabi rapid ve bu gibi sitelere kimsenin bilmedigi çözümler getirmedim değil rapid lecheri biliyosunnuzdur program sayesinde linki direk yapıştırım download yapabiliyosunuz ve en önemlisi bi ücretsiz proxy sunucusu bulup (internette aratırsanız binlercesini bulabilirsiniz "örn googleda free proxy lisy yazıp" ) sunucuyu programa tanıtıp birden cok dosyayı aynı anda indirebiliyosunuz
ama Hide IP Platinum programı cok işe yarıyo bu iş için tavsiye ederim burda ayrıntılı olarak bu konuya deyinmek isterdim ama yaz yaz bitmiyo yeter

Tarih: 24 Ocak 2006, 04:21 - İp: 85.***.**8.187
  • 1