selamoni
selamoni (üye)
Şanlıurfa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Psd Paylaşımı Nasıl Yapabilirim

arkadaşlar bende psd resimleri forma link vererek koymak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar herkese

Tarih: 2 Mayıs 2007, 23:43 - İp: 88.***.**5.112
ubeydullah
ubeydullah (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

güzel kardeşim merhaba
verdiğim link'e tıkla ve çıkan sayfada GÖZAT'de

daha sonra sol altta ((( host it))) yazan yere tıkla v biraz bekledikten sonra en altta çıkan uzantısı PSD olan link'i sayfaya kopyala ve yapıştır

http://imageshack.us/

Tarih: 2 Mayıs 2007, 23:50 - İp: 85.***.**9.28
teoscan
teoscan (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Foruma nasıl vereceğini bende bilmiyorum ama özelime yollarsan sevinirim. Teşekkür ederim.

Tarih: 3 Mayıs 2007, 19:13 - İp: 85.***.**5.22
x-men
x-men (üye)
İstanbul / Amatör

Eğer psd lerin önizlemesini veya .jpeg tarzı resimler koyacaksanız UBEYDULLAH arkadaşımın dediği yolu izleyebilirsiniz.. Fakat .psd dosyalarının kendisini paylaşmak istiyorsanız ;

www.rapidshare.com adresine girip, gözat'tan dosyanızı seçin ve upload tuşuna basın.. Dosyanız yüklendiğinde bir sayfa açılacaktır.. Açılan sayfanın en altında "I don't want a collector's account right now. Just give me the download-link." diye bir yazı olacak, o yazıya tıklayın.. Daha sonra aynı yerde iki link daha olacaktır.. Oradan üstteki yeşil linke sağ tıklayıp "Bağlantı konumunu kopyala" yada "Hedefi farklı kopyala" yı seçin.. Forumda mesaj yazma kısmına linki yapıştırırsanız hallolacaktır..

Anlamadığınız bir yer olursa resimli anlatım yapmaya çalışırım.. Kolay gelsin..

Tarih: 3 Mayıs 2007, 19:53 - İp: 85.***.**0.149
selamoni
selamoni (üye)
Şanlıurfa / Stüdyo Fotoğrafçısı

HERKESE TEŞEKKÜRLER

Tarih: 3 Mayıs 2007, 20:39 - İp: 88.***.**4.179
  • 1